Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO | Martin Helme kõne Vabaduse väljaku meeleavaldusel: „Päästame Eesti globalistidest röövlite käest!“

16.10.2022
Laadime sisu...

Kelle jaoks on tehtud Eesti riik? Meie jaoks, Eesti inimeste jaoks! Mille jaoks on tehtud Eesti riik? Selleks, et meil oleks siin hea ja turvaline omadega koos elada! Kas teile tundub, et Kaja Kallase valitsus pakub meile seda? Kas Euroopa kõrgeim inflatsioon räägib heast elust? Kas Euroopa kallim elekter on parem Eesti kõigile?

Kas 100 000 võõra, umbkeelse immigrandi riiki lubamine poole aasta jooksul on hea? Kas teile meeldivad ülikõrged üürihinnad ja võimatult kõrged kinnisvarahinnad? Kui meil mõne kuuga kasvab rahvastik Tartu suuruse linna võrra, siis on vältimatu, et kinnisvarahinnad lähevad üles, palgad aga lähevad alla.

Meil on võimul inimesed, kes valetavad ja valetavad ja valetavad, et varjata oma tegelikke eesmärke ja petta inimesi veelkord enda poolt hääletama. Meil on võimul inimesed, kes ei varjagi, et nende plaan meie jaoks ongi püsivalt aina halvem elujärg.

Kõrged kütusehinnad? Harjuge ära, autoga polegi vaja nii palju sõita! Kõrged elektrihinnad? Lülitage välja külmik, ärge käige duši all, tehke toad pimedaks, nii nõuab rohepööre! Kõrged gaasihinnad? Tehke tuba külmemaks, teipige aknaid, kandke kahte kampsunit ja olge kolmekesi toas, sest see on ühe radiaatori asendamine. Kõrged toiduhinnad? Sööge vähem liha, sööge üldse lihtsalt vähem! Kõrged kinnisvara hinnad? Kolige väiksemale pinnale ja kui saate, võtke ukraina sõjapõgenik oma katuse alla, et riik saaks teile teie enda maksurahaga selle eest toetust maksta.

Miks see kõik vajalik on? Kuhu kadus normaalne elu? Me kõik teame Kaja Kallase ja teiste globalistide loosungit: mutin on punn ja tegi meie elektri kalliks. Kuidas? Minu meelest oli see Euroopa Komisjoni füürer von der Leyen, kes käis äsja Eestis ja pakkus meile naeruväärset saiaraha, et me lõpetaks oma maavara väärindamise, energeetilise sõltumatuse ja odava elektri tootmise. Ma Putinit sellel koosolekul ei näinud. See on olnud meie enda reformierakondlaste, sotside, Isamaa ja Keskerakonna poliitika sulgeda igal võimalikul juhul Narvas energiaplokke, et vähendada aga seda va süsiniku jalajälge.

Keskerakondlasest eurosatraap Kadri Simson teatas aasta eest, et rohepööre saab olema revolutsioon. Tõesti-tõesti, praegu on toimumas revolutsioon. Ainult sõdade ja revolutsioonide käigus käib nii massiivne ja kõikehõlmav inimeste vaeseks tegemine ja rikkuse ühiskondlik ümberjagamine nagu praegu.

Kui keegi ikka veel aru ei saa, miks ei taha reformarid, sotsid, isamaalased, keskerakondlased tuua elektri hinda alla, siis põhjus on lihtne: nad osalevad Eesti ajaloo ühes suuremas rikkuse ümberjagamises ja nad on ennast sättinud sellesse seltskonda, kellele antakse. Meie siin kõik teiega oleme aga need, kellelt võetakse. Kõigilt võetakse. Võetakse suurtelt ja väikestelt ettevõtetelt, võetakse noortelt peredelt ja pensionäridelt, võetakse vaestelt ja võetakse jõukalt keskklassilt. Kõigilt võetakse. Võetakse säästud, võetakse sissetulekud, sunnitakse vara maha müüma, et sellest saadud raha ka ära võtta. Võetakse nii palju kui saadakse ja nii kaua kui saadakse. Iga kord, kui te maksate elektriarvet, soojaarvet, tanklas paagitäie ees, iga kord olete te osa suurest rikkuse ümberjagamisest, teilt võetakse! Ja need, kes meile räägivad, et tulebki vähem sõita, tulebki vähem kütta, tulebki vähem süüa, tulebki halvemini elada, need on need, kes teilt võtavad.

Selleks, et te laseks end vaeseks teha, tulebki teile valetada! Valetada, et sõda on süüdi. Valetada, et muidu saabub kliimakatastroof, valetada, et tegemist on turumajandusega. Valetada, et elektrit lihtsalt ei jätku, gaasi enam ei ole ja naftat ka mitte. Valetada, et eksperdid on ka kõik nendega sama meelt. Valetada, et nende propagandistid üldse on mingid eksperdid. Valetada, et kui keegi sellele röövimisele vastu hakkab, siis ta on Putini käsilane ja Kremli agent. Nad saavad seda meile teha niikaua, kuni me usume neid valesid. Nad saavad seda teha meile niikaua, kuni me laseme endaga seda teha.

Ma küsin teilt: Kas me laseme end vaeseks teha? Kas me laseme end orjaks teha? Kas me hakkame vastu?
Nelja ja poole kuu pärast toimuvad Eestis valimised. Eesti seisab eksistentsiaalse valiku lävel. Ühel pool on inimesed, kes meile lakkamatult valetavad ja kelle poliitika meid iga päevaga vaesemaks teeb. Kes lubavad meile, et neid valides saame tarbida vähem, tuba kütta vähem, autoga sõita vähem, dušši all käia vähem, neid valides tuleb lülitada välja külmkapp ja boiler, loobuda liha söömisest ja soojamaareisidest, sest nii nõuab direktiiv, kliimaneutraalsus ja rohepööre. Seda valikut pakuvad meil pea kõik Eesti erakonnad. Mingit vahet ei ole reformaritel ja nende abiratastel sotsidel ja Eesti kahesajal, mingit põhimõttelist muutust ei paku Keskerakond ega Isamaa. Nad kõik lähevad selle jutuga kaasa.

Ja teisel pool on ainus partei Eestis, mis ütleb, et moodne tsivilisatsioon ning sellega kaasnev elustandard on võimalik vaid odava ja küllusliku energia kättesaadavusel ning see eeldab, et me lükkame tagasi pöörased plaanid süsinikneutraalsusest ja rohepöördest. Et me langetama elektri hinna taas mõne sendini kilovatist ja bensiini hinna eurole liitrist. Seda valikut pakub Eestis ainult EKRE.

Kaja Kallas avas meile äsja oma sassis peas olevat väärastunud fantaasiamaailma, väites, et meie tahame Eesti viia tagasi koopasse. Noh, sõbrad: meie koopas saab olema soe, saab olema valge, kõigil on kõht täis. Meie koopas saab olema turvaline ja me kõik räägime eesti keeles.

Tema pakub inimestele elu koopas, kus on külm, kus on pime, kus on nälg, kus inimesi hoitakse kuulekana pideva sõjajutuga ja kuhu tuleb lakkamatult sisse võõraid ja vaenulikke inimesi. Teda ja tema globalistlikke käsilasi valides on Eestiga lõpp! Selle pärast on tarvis, et järgmise nelja ja poole kuu jooksul annab iga viimane kui inimene, kellele läheb korda Eesti, kes tahab endale ja oma lastele head elu, oma panuse võitlusse parema homse eest. Päästame koos oma kalli Eesti globalistidest röövlite käest!

Eesti eest!