Martin Helme: see, mida kultuurimarksistid nimetavad vihakõneks, on lihtsalt meelsusväljendus, mida nemad ei taha kuulda

Arvamus,
Martin Helme

Reformierakonna järgmine rünnak demokraatia ja inimeste põhivabaduste vastu kukkus läbi, kuid see algatus kõneleb suurimast opositsioonierakonnast mõndagi.

„Kui esmaspäeval nõudsid nad, et rahvas ei saaks oma meelsust väljendada valimiskastide juures ehk referendumil, siis eile nõudsid nad juba, et rahvas ei saaks üldse oma meelsust väljendada ehk esitlesid seadust, mille kohaselt saab kriminaalkorras kuni kolmeks aastaks vangi panna inimesi, kes väljendavad seisukohti, mis ei meeldi liberaalidele,“ kirjutas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Martin Helme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta lisas, et valede jultumus, millega oma võigast liberaalse tsensuuri seadust müüdi, on hingemattev: „Kaja Kallas väitis silmagi pilgutamata, et nende seadus ei vähenda sõnavabadust, püüdis üheaegselt meid uskuma panna, et see seadus on nii ohutu ja vähe mõjuv, et ei muuda midagi, samas jälle on olukord Eestis sõnavõttudega, mis liberaalidele ei meeldi nii hull, et kiiremas korras tuleb hakata inimesi karistama. Nii olevat euroopalik.“

Ta lisas, et see, mida kultuurimarksistid nimetavad vihakõneks, on lihtsalt selline meelsusväljendus, mida nad ei taha kuulda.

„Kui vanasti uskusid liberaalid, et teist arvamust omavate inimestega tuleb asuda diskussiooni, et neid endaga nõusse saada, siis tänapäeval leiavad nad, et palju lihtsam on teistsugune arvamus lihtsalt ära keelata,“ kirjutas Helme, rõhutades, et selleks, et hoida Eesti vaba, ongi rahvuskonservatiivid valitsuses.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused