MARTIN HELME VIDEOPÖÖRDUMINE: Reformierakonna valitsuse all me koroonakriisist jagu ei saa!

Arvamus, Video,
- Updated

EKRE esimees Martin Helme kutsub videopöördumises üles toetama meditsiinitöötajad, kaitsma iseenda ja oma lähedast tervist ning avaldama survet, et praegune valitsus kiiresti välja vahetataks.

PÖÖRDUMISE TEKST

Reformierakond on viinud Eesti sügavasse kriisi, praegune valitsus tuleb kiiresti välja vahetada!
Kui EKRE oli valitsuses, suutsime koroonakriisi esimese laine ajal hoida nakatumist vaos ja kaitsta Eesti majandust piirangutest tulenevate kahju eest. Olime selles Euroopa edukaim!

Tänaseks on Reformierakonna valitsus meie edu maha mänginud. Viimase kümne kuuga on Eesti kindlalt jõudnud saanud Euroopa ühe suurima koroonanakatumisega riik. Kaja Kallas on juhtinud Eesti sügavasse kriisi.

Valitsus ei ole teinud midagi, et valmistada ette haiglaid uueks koroonalaineks. Pole suurendatud medõdede ja hooldustöötajate riiklikku koolitustellimust, pole suurendatud kõigi eesliinitöötajate lisatasusid, pole tehtud vajalikke ümberkorraldusi, et haiglad saaksid jätkata plaanilist ravi suurema arvu koroonapatsientide arvu korral.

Ka ei ole tehtud midagi, et leida inimestele, kellele vaktsiinid on vastunäidustatud, muid lahendusi oma normaalse igapäevaelu jätkamiseks.

Küll on aga valitsus oma vastuoluliste sõnumite ja tegevusega külvanud umbusku oma koroonapoliitika tõhususse. Otsus mitte enam tunnistada nakkusohutuse tõendina koroonatesti tulemust hoopis suurendab nakkuse levikut, sest ainuüksi vaktsineeritus ei ole tõestus nakkusohutusest. Mis kõige hullem, valitsus ei ole suutnud tänaseni meile selgitada, milline on nende plaan kriisist väljumiseks.

Selle asemel on Kaja Kallas asunud ründama EKRE-t, nagu oleks meie vastutavad Eesti vaktsineerituse taseme eest. Loomulikult kasutab peaminister seda valet oma läbikukkumise varjamiseks.

EKRE ei ole vaktsineerimisvastane, aga me soovitame inimestel enne vaktsineerimist konsulteerida oma perearstiga. Suhtume äärmiselt kriitiliselt laste vaktsineerimisse olukorras, kus puuduvad andmed vaktsiinide pikaajalise mõju kohta. Samuti me nõuame, et ka neil inimestel, kes ei saa või ei taha end vaktsineerida, peab olema võimalus ühiskonnas normaalselt edasi elada. Ka kriisis tuleb juhinduda põhiseadusest, vaba ja demokraatliku ühiskonna põhimõtetest.

Hea Eesti rahvas!

Olen inimeste tervise pärast väga mures. Kutsun sind üles toetama meditsiinitöötajad, kes aitavad võidelda meie inimeste elude eest. Kutsun sind üles kaitsma mõistlike ettevaatusabinõudega iseenda ja oma lähedaste tervist.

Selge on aga see, et Reformierakonna valitsuse all me koroonakriisist jagu ei saa. Kaja Kallasel puudub plaan. Tal puudub usutavus. Tal puudub autoriteet.

Kutsun sind üles avaldama igakülgset survet, et praegune valitsus võimalikult kiiresti välja vahetada.
Nõudke valitsuse tagasiastumist võimuerakondade saadikutelt, kirjutage pöördumisi ja petitsioone, olge aktiivsed sotsiaalmeedias.

Üheskoos saame võitu nii haigusest kui ka saamatutest riigijuhtidest!

 

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused