Meedia silmakirjalikkus ametnike kaitsel: kui Urmas Kruuse vallandas VTA juhi, ei piuksunud keegi

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Scanpix.
Urmas Kruuse

Usalduse kaotuse tõttu maaeluministeeriumi kantsleri Illar Lemetti töölt vabastamise puhul meenutagem aastat 2016, kui tollane reformierakondlasest põllumajandusminister Urmas Kruuse vallandas otsitud põhjusega Ago Pärteli VTA peadirektori kohalt.

Kui praegu on ajakirjandus asunud ühendkoorina ametniku ehk Illar Lemetti kaitsele, siis toona võeti seda sammu kui tavalist tööprotsessi.

Tookord ütles Pärtel Postimehele, et ta on valitsuses sügavalt pettunud ning nimetas juhtunut kõrgel tasandil ärapanemiseks. „Kriisiolukorras otsib tugev inimene lahendusi ja nõrk puudusi,“ kommenteeris Pärtel ministri otsust.

Urmas Kruuse tõi oma käskkirjas põhjuseks usaldusväärsuse kaotamise. Seejuures on poliitikutest olnud just Kruuse see, kes ei väsinud Mart Järvikule puid alla loopimast.

Niisiis, muster kordub, aga reaktsioon on diametraalselt erinev. Igaüks saab siin teha omad järeldused.

UU

Kommentaarid

One commentOn Meedia silmakirjalikkus ametnike kaitsel: kui Urmas Kruuse vallandas VTA juhi, ei piuksunud keegi

  • Avatar

    Nüüd on selge,et riiki juhivad ja ministreid vahetavad meedia ja KaKa. Rohkem minul küsimusi pole.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused