Oravad ajavad hambad EKRE kõrri, et kustutada vaid oma võimujanu

Rubriik Arvamus, Juhtkiri On
- Updated
©UU

Opositsiooni tegevus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ministreid umbusaldada ja ametist kangutada on loll aga järjekindel.

Nii, nagu pettunud Kaja Kallas juba kevadel lubas, teeb ta kõik selleks, et see valitsus kukutada. Sisuliselt tähendab see pidevat ebastabiilsuse õhushoidmist, mis segab otseselt valitsuse normaalset toimimist kui ka lõhestab vastutustundetult tervet ühiskonda. Selline juba üle poole aasta kestnud hüsteeria on siis ühe partei võimult ilmajäämise hind.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Metoodiline tegevus EKRE ministreid kangutada on muutunud aga halenaljakaks. Tähelepanuväärne on kõige juures see asjaolu, et kui mõnele järjekordsele ministrile pannakse midagi süüks, siis pätrast seda, kui ministrist lahti on saadud, hakkavad ilmuma artiklid, kus leitakse, et tegelikult see polnudki mingi süü, vaid aeti õiget asja.

Mis on saanud Marti Kuusiku kohtuloost? Seal pole siiani mingit lahendust, asja arutamine lükati kuhugi kaugusesse, et las ta marineerib seni.

Kert Kingo e-valimiste töögrupp leidis kokku ligi 30 murekohta, kuigi Kingost saadi jagu

Mart Järviku lahtisaamise järel hakatigi rääkima sellest, et ametnikud pole oma asjadega hakkama saanud, et kalatööstusele tehti liiga jne.

Nüüd on koerad Mart Helme kõri kallal. Kuid peagi selgub, et tegelikult pole need sõnad sugugi valed, sest meie tore naaber kisubki vasakule kaldu, kuigi põlissoomlaste toetus aina kasvab, mis näitab enamust paljude soomlaste rahulolematust sellise olukorraga.

Seega jutud terve soome rahva solvamisest on pehmelt öeldes liialdatud ning kõige selle ainsaks eesmärgiks Reformierakonnal on häirida valitsuse normaaslest eksisteerimist, et iga hinna eest ise võimule pääseda, ning koos sellega külvata ebastabiilsust.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused