Pealetungiva homopropaganda strateegia on ujutada rahvas oma teemaga üle, et inimesed ükskõikseks muutuksid

Arvamus, Repliik,
©Scanpix

Kommenteerides uudist selle kohta, et homoaktivistid saatsid Lääne-Virumaa konservatiivsele perele sihilikult neid mõnitades perversse jõulukaardi, kirjutas aastaid Ameerikas elanud tartlane Erwin Pari, et homopropaganda on otsene rünnak meie noorsoo vastu. Samas pole ta kaotanud lootust, et homoaktivistuid suudaksid käituda viisakalt ja vaoshoitult.

„Ajalugu kordub. Seksuaalperverssuse liikumine, mis sai enam kui pool aastasadat tagasi hoo sisse Ameerika Ühendriikides, on nüüdseks surutud peale Eestilegi,“ kirjutab Pari.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kardan, et Eesti rahvas ei anna endale aru, et homoseksuaalne liikumine meie maal on otsene rünnak meie noorsoo suunas. Mida rohkem meie rahvas selle liikumise rünnakut proovib nn “vaiba alla“ pühkida ehk ignoreerida, seda rohkemaid ja tugevamaid rünnakuid on oodata.“

Pari: “Ma kinnitan, et minu jaoks ei ole midagi uut Eesti homoliikumise taktikas ja ülbuses. Kõik see, mida ma USAs kogesin aastatel 1960-1980 jne, kordub siin. Täpselt sama taktika, strateegia, ülbus ja väited nii meie rahva ja avalikkuse suunas kui ka tollal USA elanike suunas.“

Üks põhiline homoliikumise strateegia on tema sõnul see, et viia rahvas järjepidevate ning väga hästi rahastatud kampaaniate toel selleni, et nad lihtsalt ära väsiksid ja muutuksid ükskõikseteks.

„Ma olen mitu korda ise Eestis kogenud, et sellest probleemist ei taha ega julge paljud inimesed oma isiklikku arvamust välja öelda. Põhjuseid on selleks mitmeid. Tavalised kodanikud soovivad elada normaalsete inimestena meie demokraatlikus ühiskonnas. Kui tavalisele kodanikule seda probleemi esitada, kõlab vastuseks, et see pole tema asi, mis on täpselt sama suhtumine nagu USA-s. Vähesed saavad aru, et nende alaealised lapsed muutuvad heal juhul desinformeeriva rünnaku objektideks ja halvemal juhul, omasooliste seksuaalhimudega isikute ohvriteks,“ kirjutas Pari. „Aga siis on juba hilja oma lapsele kuskilt abi otsida, sest tänu nn “sotsiaalprogrammidele” ja ultraliberaalsete poliitikute poolt paika pandud sallivusprogrammidele selgitatakse noore kannatanu vanematele, et on võimalik, et teie poeg on sündinud sellise kalduvusega ja, et selles pole tegelikult midagi paha ega ebamoraalset.“

Ta lisab, et praegune patiseis on äärmiselt ohtlik meie ühiskonnale, mitte ainult selleks, et välismaalt tulev surve Eestile on tohutu ning laienemas, vaid see, et meil endil on Riigikogus ja valitsuses inimesi kes on äärmusliberaalsete vaadetega ja kes on igati nõus meie rahvaga teadlikult manipuleerima. „Vaevalt, et ükski neist sotsiaalliberaalidest kipuks tänavatele minema ülbitsevate vikerkaarelipu paraadidest osa võtma ning kui, siis vaid iseendale poliitilist poolehoidu silmakirjalikult hankima,“ kirjutas ta.

Patri: „Mõeldes Eestile loodan siiralt, et kained ja tervislikud mõtted võidavad ning ka need, kellel on loodusseadusevastased kalduvused, suudaksid edaspidi käituda meie rahvusriigis viisakalt ja vaoshoitult.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused