Poliitkorrektsus tuleb inimsusvastaseks kuriteoks kuulutada

Arvamus,
- Updated
©Scanpix
Ohvriterohke Manchesteri terroriakti saanuks ära hoida, kui terroristi silmanud turvamees poleks kartnud rassismisüüdistust.

Poliitkorrektsuse mõiste ja selle elluviimine on aidanud kaasa väga paljudele kuritegudele ja teeb seda siiani, sestap on vaja see ebardlik sünnitis kiiremas korras kuritegelikuks kuulutada ning selle juurutajad kohtupinki saata.

Näiteks 2017. aastal Suurbritannias Manchesteris toimunud verise terrorirünnaku saanuks ära hoida – turvamees märkas kahtlast tegelast, kuid ei julenud “teistsugust inimest” kinni pidada, sest kartis rassistiks tembeldamist. Nii hukkus seal 22 inimest ja viga sai 59.

Terve Lääne lähiaja terrorismiajalugu on täis juhtumeid, kes terroristid olid küll jälgimise all, aga said ikka oma kuriteo toime panna, sest politsei kartis neid rassismisüüdistuste hirmus rangemalt kontrollida. Alles läinud nädalal pussitas Islamiriigi terrorist Uus-Meremaal kuute inimest, kusjuures ametlik teadaanne ütleb: „Sri Lanka päritolu ründaja politseile juba eelnevalt tuttav.“

Poliitkorrektsus on avaldanud ääretult negatiivset mõju kogu migratsiooniprotsessile, sest kõiki migrante on kujutatud võrdselt “õnnetutena”, mistõttu kontroll massiliseks muutunud rände üle on praktiliselt olematu ja see annab paljudele islamistidele võimaluse Läände imbuda.

Vasakliberaalid on kogu hingest üritanud hägustada ja kaotada vahet legaalsel ja illegaalsel migratsioonil – nii on ebaseaduslik migratsioon muudetud koguni seadusteüleseks. See on kaasa toonud palju Lääne ühiskonda laastavaid kultuurikonflikte, alates olmetülidest ja lõpetades erinevatel väärtusel põhinevate kokkupõrgeteni. Rääkimata terrorismist ja Euroopa riikide muutumisest migrandiühiskondadeks.

Kuna ebaseaduslik migratsioon on Läänes muudetud sisuliselt täiesti aktsepteeritavaks, kannatavad selle all kõige rohkem hädas olijad ehk otse sõjapiirkondadest tulevad naised, lapsed ja vanurid, kelle asemel tulevad üle Vahemere täies elujõus noored mehed, kes otsivad seiklusi ja paremat elu. Seda on eriti näha Hispaania Ceuta ja Melilla enklaavides. Suures pildis aga ummistavad majandusmigrandid kõik Läände jõudmise võimalused, mistõttu tõelised hädalised ei jõua kaugemale naabermaa põgenikelaagritest.

Tänu poliitkorrektsusele on kogu Lääne õigussüsteemile antud raske hoop. Nii on paavst Franciscus öelnud, et väidetavad pagulaste õigused olevat kõrgemal riikide seadusandlusest. Nii tohivad liberaalses Läänes rändlejad siseneda riikidesse isegi siis, kui neid tõrjutakse – kui Kreeka üritas seda teha, sai ta Euroopa Liidult kohe sugeda. Leedu puhul on see õnneks muutumas, Poolat aga rünnatakse endiselt. Võimas vasakliberaalne agenda ei luba lääneriikidel migrante tagasi tõrjuda.

Migrandid aga tohivad piire eirates kihutada läbi terve Euroopa kuni La Manche`i väinani, et seal inimkaubitsejate abiga uut paadiretke alustada. Kogu Euroopa seadusruum on täis kümneid juhuseid, kus migrantidele on andestatud ilmselged kuriteod ja nende vastu ei algatata kuriteomenetlusi, sest nad olla “õnnetud”. Migrantide nimel tohib vasakliberaalist Rootsi naistudeng reisilennuki kinni pidada ja piraatlik laevakapten Carol Rackete koguni sadamapolitsei alust rammida. Vabaühendused aga peavad Vahemerel otsest sidet inimkaubitsejatega ehk aitavad kaasa, et rahvusvahelisele kuritegevusele laekuks üha uued miljonid.

Poliitkorrektsuse kuritegude nimekiri on tohutu – siina võib lisada ka nn vihakõneseadused, mis on mõeldud selleks, et demokraatlikus ühiskonnas varjatult sõnavabadust lämmatada ja mille tagajärjel on pandud justiitssüsteemide tohutud rahalised ja inimvõimsused lahendama “kuritegusid”, mille taga on haruharva midagi tõsist. Nii näiteks raisatakse Soomes raha ning uurijate ja kohtunike tööaega, sest endine minister ja poliitik Päivi Räsanen olevat 17 aasta eest öelnud Piibli tsitaadi homoseksuaalsuse vastu. Samas oleks need inimesed vaja panna tööle tõsiste, otseselt inimeste elusid ohustavate kuritegude uurimiseks, mille arv Soomes kasvab, Rootsis aga on granaadiplahvatused muutunud rahvuslikuks tragöödiaks.

Neomarksistliku poliitkorrektsuse tekitatud haavad on Lääne ühiskonnas tohutud ja need mädanevad, soodustades liberaalse ühiskonna allakäiku ning lõppkokkuvõttes hävitamist.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused