Rahaeraldus elujaatajatele pani Postimehe lumehelbekese vihatuld purskama

Arvamus,
- Updated
Kusagilt sealt tagantpoolt kostus lumehelbekese vihakarje…

Mõistagi on igal ajakirjanikul õigus oma arvamusele, kuid päris kindlasti hakkab selle raevukas mahakarjumine mõjuma väljaande mainele – nagu Postimehe reporteri Kerttu Kirjaneni puhul, kes näitas ära, milline ideoloogia sealset rahvast mõjutab.

Nimelt saadab ajakirjanik kogu ühiskonna “heasse kohta”, teatab, et ei taha selles riigis elada, sõimab valimatult abordivastaseid ja tahab maakeralt maha astuda. Meenub kohe teine samasugune, Sveta Grigorjeva Kadrioru õukonnast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See on ehedaim lääneliku lumehelbekese vihakarjatus. Huvitav, kuidas peavad vastu Venemaa või Hongkongi ajakirjanikud, kelle kodumaal on demokraatiaga väga suuri probleeme. Eestis aga said vasakliberaalsete ideoloogiliste MTÜ-de kõrval esmakordselt katuseraha ka traditsioonilise pere kaitsjad, mis on täiesti loomulik, kuid tibiajakirjanikule on see nii vastuvõetamatu, et tormaks kohe Maalt minema.

“Mul on hea meel, et meil on selliseid Postimehe ajakirjanikke, kes on viisakad, intelligentsed ja teavad täpselt öelda, mida peaks toetama ja mida mitte ning kes ajab pas*a ja kes mitte. Tõeline neljanda võimu esindaja parimas näites. Kuid kui ikka üldse ei taha elada siin riigis, siis ma ei teagi… jooksku Rootsi?” kirjutab selle peale sarkastiliselt EKRE poliitik ja eurosaadik Jaak Madison.

Traditsionalistide üks juhte Varro Vooglaid lisab: “Postimehe ajakirjanik Kerttu Kirjanen saadab kogu Eesti avalikkuse pimedasse kohta ja teatab mitmesuguseid muid salliva, progressiivse ja armastava retoorika elemente kasutades, et ta ei taha Eestis elada, kuna siin tahetakse hakata maksumaksjate raha kasutama kõige süütumate ja kaitsetumate inimeste eluõiguse kaitseks. Ehk saaks keegi hea inimene lugupeetud ajakirjanikule selgitada, et juba mitukümmend aastat kehtib euroliidus inimeste vaba liikumise põhimõte ehk kui keegi ei taha Eestis elada, siis on tal täiesti vaba voli elada kusagil mujal. Igal juhul meenuvad Kirjaneni karjatust vaadates Martin Helme poolt eile kirjutatud sõnad: “Mulle pakub muidugi suurt rahuldust see raevuspasmides väänlemine, mida näen vasakpoolsete hulgas, kui nad on sunnitud mokaotsast mekkima sama rohtu, mida nad aastaid teistele on kogu aeg suurtes kogustes kõrist alla surunud. Kuidas meeldib?”

Kerttu Kirjanenile meeldivad ilmselt piiramatud suhtlusvabadused ja sellest tulenev õigus abortidele sedavõrd, et ta ei taha elada Maal, kus sündimata lastele tahetakse anda õigus elule.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused