Rändekriisi arhitekt on liberaalne Lääs, Putin ja Lukašenka võtsid nende loodu oma arsenali

Arvamus,
- Updated
©Scanpix
Migrantidele on Angela Merkel õnnistus, Euroopale aga kaose tekitaja.

Autokraatsed tegelased nagu Putin, Lukašenka ja Erdogan kasutavad rändekriisi ära oma huvides, kogu selle jama aga on kokku keeranud Lääne vasakpoolsed ja pseudoliberaalsed võimupoliitikud.

Ränne on alati olnud, aga alati on sellel ees ka reeglid, piirid ja seadused. Üle piiri tullakse piiripunktides ja loaga, uut kodumaad otsitakse ja taotletakse saatkondades ja konsulaarosakondades, migrandid kuuletuvad sihtriigi seadustele ja sulanduvad ühiskonda, mitte ei too oma kodumaa probleeme kaasa ega taotle endale uues kodus kohe peremehe staatust.

2015. aastal alanud rändekriisis aga põrmustas liberaalne Lääs kõik need inimühiskonna saavutused, andes kaosele vabad käed ja tõstes kilbile igakülgse seadusetuse kultuse. Vasakliberaalid lubasid migrantidel tormata seadusi rikkudes üle kümnete piiride, sõita üle merede, teha uuel kodumaal kõike, mida süda lustib, pakkusid neile materiaalseid väärtusi, mida rändlejad polnud loonud, andestasid kuriteod ja lubasid võõrsile oma kodumaa traditsioonid ja tavad üle tuua, sundides põlisrahvad neid aktsepteerima.

Loodetavasti saabub kord hetk, mil Saksamaa kauaaegne kantsler Angela Merkel astub rahvusvahelise kohtu ette ja lõpetab vanglas. Tema üleskutse süürlastele tulla Saksamaale on ehtsaim kuritegu, sest Merkel ei saatnud neile mitte Saksa lennukeid ja laevu järele, vaid tõmbas nad ebaseaduslikku amokijooksu läbi kümnete riikide. Vähemalt Balkani riigid peaks Saksamaalt kõik transiitmigratsioonist tekkinud kulutused välja nõudma.

Teine liberaalse Lääne ränk kuritegu on rahvusvahelise inimkaubanduse õhutamine, sest kutse tulla Euroopasse on täitnud kurjategijate kukrud miljardite eurode ja dollaritega, mida nad saavad migrantidelt Vahemerest ülesõidu eest. Kurjategijate kaasosalisteks on ka vabaühendused, kes ei lase rahavooludel katkeda, sest üha uued kinnimakstud paadid lähevad teele sinna, kus “päästjate” laevad ootavad.

Euroopa on juba kaotanud turvalisuse, seal on tekkinud ühiskonda lõhestavad pinged, mis tekivad erinevate kultuuride sobimatusest, riigid hoiavad kümneid tuhandeid relvis mehi tänavatel, et ära hoida kuritegevust ja terrorismi, ühiskonna loodud väärtused kaovad migratsiooni kurku, kusjuures kõige selle taustal on loodud poliitkorrektsus, mis keelab karistuse ähvardusel massimigratsiooni kritiseerida.

Võimude mahitusel toimub hukatuslik massimigratsiooni õhutamine – ligi miljardist aafriklasest on uuringute põhjal vähemalt 400 miljonit valmis Euroopasse kolima. On ilmselge, et Vana Maailm ei kannata seda välja. Kui vaadata kasvõi Valgevene kaudu tulevaid iraaklasi ja afgaane, siis ei oska mõistusega inimene ka parima fantaasia juures ette kujutada, kuidas need inimesed võiksid euroopalikku ühiskonda arendada – need inimesed tulevad koloniseerima, mitte integreeruma, mis tähendab, et koos afgaanidega tuleb Euroopasse ka Afganistani sõda.

See, mis rändekriisiga kaasnes, on ränk inimsusvastane kuritegu, sest hävitatud on suur osa inimkonna seaduskuulelikkusest – inimesed tohivad lihtsalt rohutirtsuparvena liikvele minna ja keegi ei tohi neid takistada, kurjategijateks tembeldatakse hoopis need, kes kutsuvad üles mõistusele ja seaduslikkusele. Kaose tekkele on kaasa aidanud maailma vägevad, nagu Rooma paavst, kellest on saanud ehtne uusmarksistist rändeideoloog.

Praegusesse rändekriisi on kätketud tohutu konflikt Euroopas. Võib julgelt öelda, et kui 2015. aasta rändelaine oleks tagasi lükatud, poleks ka praegust kriisi Valgevene piiridel. Lukašenka kasutab haruldaselt osavalt ja moraalse õigusega ära Lääne migrandilembust, sest miks ei peaks ta laskma rändlejatel läbi oma riigi läände tormata, kui Lääne-Euroopa riigid ja Euroopa Komisjon lubavad seda teha Vahemerel ja Balkanil.

Lääs sipleb praegu enda tekitatud probleemides, kahjuks kannatab ka alati rännet takistanud Poola. Väga raske on uskuda, et Euroopa Komisjon nüüdki aru pähe võtab, sest seal kostub juba hukkamõistu migrantide tõrjumise osas. Ida-Euroopal on siiski olemas võimalus lasta need migrandid Saksamaale ja Soome tormata, sest väidetavalt just sinna tahetakse. Kurb vaid, et hõimuveli Soome on loonud endale kuvandi, et sinna võib minna igaüks.

Viimased uudised on kõnekad: “USA ja Euroopa delegatsioonid ÜRO Julgeolekunõukogus mõistsid neljapäeval hukka Valgevene käitumise rändekriisis piiril Poolaga”, “Lukašenko lubas neljapäeval vastata uutele võimalikele sanktsioonidele olukorra üle Poola piiril ning laual on ka maagaasi tarnete peatamine Euroopasse” ja “Venemaa president Vladimir Putin ütles neljapäeval, et Euroopa Liit peaks alustama kõnelusi Valgevenega, kui tahetakse lahendada migrandiolukord Poola piiril.”

Ehk lääneriigid mõistavad hukka, Putin ja Lukašenka ähvardavad.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused