Rändeleppest: (pseudo)inimlikkus on muutumas maailma hävitavaks jõuks

Rubriik Arvamus On
©Reuters/Scanpix
Pildil olevad elujõus neegrid on küll maailma kõige vähem abi vajavamad inimesed.

ÜRO rändeleppe taustal on vajalik hoiatada, et inimlikkuse nime all serveeritav ideoloogia on humaansuse vasakliberaalide käsitluses tõeliseks koletiseks muutnud.

Kunagi varem ei ole armastust, inimlikkust, sallivust, empaatiat, tolerantsust ja ka seksuaalsust nii räigelt ideoloogia ja poliitika vankri ette rakendatud kui tänases vasakpoolsete poolt kaaperdatud Lääne liberaalses ühiskonnas. Kui paradoksaalselt see ka ei kõlaks, on inimsus muutumas inimsusevastaseks kuriteoks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sellest räägitakse juba täie häälega, et neomarksistlikud jõud on varandusliku vastasseisu asemel valinud võitlusstrateegiaks vähemuste, naiste ja immigrantide kaitse, ning seeläbi saanud enda ajupestud võitlejateks naised, noored ja haritlased – selle seltskonna, kes tahab dualistlikus võitluses kindlasti heade poolel olla. Head on ju need, kes aitavad nõrgemaid ja rõhutuid, nagu pagulasi, geisid ja teisi, kellest enamus väidetavalt üle sõitvat! Tegelikkust märkamata ollakse järsku kuratlike jõudude salakavaluse teenistuses!

Kindlasti on palju neid, kes vaidlevad kohe vastu – me ei ole ajupestud, vaid teadlikult abivajajate poolel! Aga jälgige ennast kõrvalt – kõik inimesed, kes väidavad ennast tahtvat kogu maailma kallistada, neile kõik kasvõi seljast ära anda ja kodu nendega jagada, muutuvad kohe inkvisiitoriteks, kui keegi nende pseudoheadusega kaasa minna ei taha. Nad nõuavad “pahade” represseerimist, nende tegevuse keelustamist ja vastaste vangistamist.

Jällegi – mõnigi võib öelda, et heade aitamise nimel tuleb pahad kõrvaldada. Aga mille poolest on siis tänane sallivuslane parem bolševikest, kes otsustasid tööliste ja talupoegade helge tuleviku nimel miljonid “pursuid” lihtsalt hävitada? Ka Pol Poth rajas “ideaalset” ühiskonda kolme miljoni inimese haudadele. Kas see on siis võitlus headuse eest, kui õiglus rajatakse vastaste kontidele?

Mõneti on rahvuskonservatiiv hea olla – me oleme sedavõrd demoniseeritud, et EKRE-t võetaksegi “pahana” ning me peame ainult oma maailmavaadet kaitsma. Sots olla on märgatavalt raskem, sest nemad on enda ümber loonud headuse oreooli, ja oma marksistlikust vihast pulbitsevat olemust on neil järjest raskem varjata!

Kui te olete tähele pannud, siis vasakliberaalidele meeldib aidata neid, kes on kaugel ja võimalikult anonüümsed – enda kõrval üksinduses ja vaesuses vaevlevatele inimestele ei soovi nad tavaliselt abikätt ulatada. Kunagi kutsus Itaalia Milano linnapea tänavatel immigrantidele kortereid nõudnud demonstrandid enda juurde sel teemal vestlema, pani siis paberi ja pastapliiatsi lauale ning palus kirja panna oma aadress ning see, kui suurele pinnale ja mitu pagulast on nad nõus mahutama. “Head inimesed” lahkusid kabinetist sõimuga!

Rändekriisi puhul ongi näha, kuidas ikka ja jälle rõhutakse inimlikkusele – need inimesed on õnnetud, no aitame neid! Ei mingit kalkulatsiooni, kes need inimesed on, kui palju on nad ise oma hädades süüdi, kui suurel määral on nad ise oma kodumaad lammutanud, kui ohtlikud on nad uuele asukohamaale – võtke aga vastu, lülitage nad oma ühiskonda, jagage neile enda loodud jõukust ja ei mingit mokakobinat! ÜRO rändelepe väidetakse olevat vabatahtlik, aga ometigi on see täielik nõuetepakett, kuidas võõrad oma koju elama panna.

Rändeleppe juures jääb silma veel ka see, et ollakse justkui loobunud sellest, et inimesi nende kodumaal aidata, mis paneb arvama, et nende liigutamine on teadlik. Kogu selle pseudoinimlikkuse juures visatakse kõrvale kõik teised inimlikud omadused, eriti alahoidlikkus ehk arusaam, et enne ei tehta midagi, kui ei olda kindel, et abistamine enda vastu ei pöördu. Praegu muutuvad õnnetute abistajad ruttu ise õnnetuteks

Aga just see praegu Euroopas toimubki – migrantide nimel hüljatakse ühiskonna turvalisus, sidusus, sissetöötatud mehhanismid (prügikoristus, seaduste loomulik järgimine, reeglid ühiskonna toimimises jne), jõukuse õiglane jaotamine ja palju muud. Laiemas mastaabias toimub ka ühe kultuuri hävitamine – moslemite nõudmiste peale koristatakse ära kristlik sümboolika, naistele soovitatakse vähem paljastavamalt riietuda ja nii edasi.

Kõige hullem ongi see, et selline pseudoinimlikkus ei toimi – peavarju saanud moslemipõgenikud vägistavad eurooplannasid, migrandid ei hakka tööle, vaid elatuvad sotsiaalsüsteemi kulul, Euroopas levib kuritegevus ja terrorism.

Inimlikkus on maailmas saamas üheks enam äralörtsitumaks mõisteks. Inimlik ei olda enam endagi vastu – Lääne-Euroopa meedias on kirjutatud paljudest juhtumitest, kus vägistatud noored naised vabandavad vägistajate ees, sest ei arvestanud nende üleelamiste ja kultuuritaustaga. Euroopa on muutunud ülimalt ebaturvaliseks, kust ka sinna reisima või õppima läinud Eesti noor ei pruugi enam tagasi tulla (konverentsil viibinud Eesti noormees hukkus Nizza veoautorünnakus), kuid ikka lastakse sisse tuhandeid neegreid, kes tulevad kodusõdadest vaevlevast Aafrikast. Valged inimesed seevastu on hakanud Lääne-Euroopast põgenema.

Lääne-Euroopa korraldab hetkel kollektiivset enesetappu ja tahab surmahetkel enda kõrval silmuses näha ka Ida-Euroopat. Suitsiidi õhutab täiesti Kolmanda maailma kätte läinud ÜRO, kes tahab rändeleppe abiga muuta Euroopa Afroaraabiaks, USA ja Kanada Ladina-Ameerikaks ja kogu maailma põrguks. Seepärast tuleb sellele hullusele piir panna ja Eesti allkirja ärajäämiseks rändeleppelt on aega vaid üks kuu.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused