REPLIIK Kuidas sobiks, kui presidendist räägitakse, lisatakse iga kord “alkoholijoobes autot juhtinud riigipea”?

Arvamus, Repliik,
©UU
Mart Kallas

Ajakirjanduses on kombeks silte kleepida, küsimus on aga selles, et seda tehakse valikuliselt vastavalt oma suvale või sümpaatiatele ning need sildid on kinni nii kõva liimiga, et neist on peaaegu võimatu vabaneda.

Nõnda on see näiteks läinud kevadel väliskaubanduse- ja IT-ministri koha vastu võtnud Marti Kuusikuga, kes koheselt auklikuks lasti ning keda tabanud süüdistused, mis pole terve aasta jooksul veel kinnitust saanud, saadavad teda tänaseni.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nii lisatakse pidevalt Marti Kuusikust rääkivate uudislugude puhul ette lausa kohustuslikuna tunduva liite „koduvägivalla süüdistusega“. Võib ju öelda, et see on iga ajakirjaniku probleem, kuid tegelikult tambitakse sellega konkreetsel inimesel.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liige Mart Kallas küsib selle peale, miks meedia ei lisa Siim Kallasest rääkides “kümne miljoni varguses süüdistatud” või Hannes Rummust rääkides, kui „kui kriminaalse joobega vahele jäänud, kuid oportuniteediga omade poolt puhtaks pestud” või Valdo Randpere puhul „saadik, kes lubas ilma kohtuta kuuli kuklasse lasta”. Või miks ei panda igasse uudisesse, mis kirjutab president Kersti Kaljulaidist, et „alkoholijoobes vahele jäänud riigipea“. Jne.

UU

2 commentsOn REPLIIK Kuidas sobiks, kui presidendist räägitakse, lisatakse iga kord “alkoholijoobes autot juhtinud riigipea”?

 • Avatar

  saab kyll ju rääkida sedasi. samamoodi nagu öelda et juudid keda mahub 1000 tykki 40 ruutmeetri peale, ning et juudid on need keda on 109 riigist välja kupatatud. Soros kes tegi suure majanduskrahhi ja on multikulti ässitaja. … nimestik saab päris pikaks.

 • Avatar
  Margus Peterson

  sokuarvi, kui sa asjast ööd ega mütsi ei jaga, siis ära pruugi asjata oma suud. 10 milli afäär lõpetati AEGUMISE
  tõttu. nagu sulisiimu puhul on tavaks saanud. aga on üks krutski, millest on hoopis vähem räägitud ja mille puhul
  sulisiim peaks jahvet või ma ei tea keda kuradit tänama – vedas nigut surnd seal vastu vett. nõuka-aal, kui ta oli
  hoiukassade kohalik päälik, krattis ta – kolm korda võite arvata! – pensionäride rahasid. kambajõmmid läksid tsemendi
  pääle, aga sulisiimu rinnaesine oli puhas kut prillikivi. see tants ja trall, mis täna pensionide ümber toimub, ei
  tohiks eriline üllatus olla – sulisiimul asi käpas ja egas vana koer naljalt uusi trikke õpi. ja öelge veel, et elukene
  pole paganama vahva värk – elumere laened kandsid sulisiimu koguni eesti panga päälikuks, kus olid ootel uued “välja-
  kutsed”. mida ta ei jätnud loomulikult “kasutamata”. selle pääle ütleks – serbohorvaadi keelt pole mõtet pruukida.
  liiga lahja.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused