Aivar Riisalu tunnistas: Tallinna Televisioon ei toonud Keskerakonnale enam punkte

Repliik,
- Updated
Aivar Riisalu
©Scanpix.
1KS09Nov17J13

Kuigi on osutatud majanduslikele põhjustele, tunnistas alates oktoobrist tegevuse lõpetanud Tallinna Televisiooni (TTV) nõukogu esimees Aivar Riisalu läbi lillede, et selle taga on poliitiline võitlus.

Keskerakonda kuuluv Riisalu vastas TTV eetrisoleku viimasel päeval saatejuhi küsimusele, kas see sulgemise otsus ei olnud poliitiliselt motiveeritud, et ta „kindlasti ei näe siin  poliitilist põhjust“, sest tänase linnapea Mihhail Kõlvarti tulemusi Tallinna Televisiooni tegevus ei mõjuta. Järgnevas selgituses võis aru saada, et linnapea tegutseb teistes sfääride. Ilmselt pidas Riisalu silmas venekeelset auditooriumi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pärispõhjusena viitas ta kanali oodatust väiksemale reitingule.

Kohe seejärel lisas ta aga, et Tallinna Televisioonist „võitsid vaid need poliitikud, kes suhteliselt lihtsas keeles lihtsaid asju eetris peaaegu, et välja räuskasid“.

Riisalu: „Keskerakond päris kindlasti Tallinna Televisiooni olemisest mingisugust kasu ei ole saanud. Kui sellest keegi kasu sai poliitilises mõttes, siis oli see võib-olla EKRE“.

Nõnda võib üheselt aru saada, et EKRE kallile koalitsioonipartnerile valitsuses ehk Keskerakonnale, käib Tallinna juhtkonnale (eeskätt Mihhail Kõlvartile) EKRE edu pinda.

Kuigi ega päris hästi pole aru saada, kus see platvorm on, kus EKRE-t väga kiideti või kus rahvuskonservatiivid hullupööra sõna said. Kui just menusaated „Otse kümnesse“ ja „Meedia keskpunkt“ välja arvata.

Kuigi hirmul on suured silmad, tuleb eeskätt enne lähenevaid kohalikke valimisi meeles pidada, et Keskerakond kardab paaniliselt Tallinnas võimu kaotada. Samas on tõsiasi see, et TTV oli vabalevis üks lemmikkanaleid just maapiirkondades, eriti Lõuna-Eestis ja mujal, kus vaatajatel pole omakorda Kõlvartiga mingit pistmist.

UU

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused