Ajakirjanduslikud mängud rahvusringhäälingus: ise küsin, ise vastan

Repliik,
©Uued Uudised
ERR on minetanud igasuguse ajakirjandusliku olemuse.

Juba mõnda aega paistavad ERR-is silma Toomas Sildami intervjuud iseendaga – jah, küsitleja oli viimati Johannes Tralla, aga sisuliselt on tegu kahe valitsusvaenuliku ajakirjaniku koostööga võimulolijate mustamisel, kus Sildam saab sappi välja valada.

Ei pea olema palju fantaasiat, et aru saada, kuidas see käib – Sildam tahab valitsusele nätaka anda, kutsub kellegi appi, et asi vihase isikliku monoloogina ei tunduks, kaks kolleegi istuvad koos maha ja üks küsib teiselt seda, mida too (mõlemad) kiiresti ühiskonna ajudesse süstida tahaks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nii küsibki Tralla: “…aita mõtestada, kes sellest kompromissist ikkagi võitis?” ja Sildam laob ette selle, mis temal (tegelikult mõlemal) valitsuse vastu öelda on. Sest nii Tralla kui Sildam on raudselt ühtmoodi opositsiooni mõttekaaslased.

“…mõned lugesid sealt välja ka kerge imetluse Venemaa presidendi suunal” ja “Need närvid enam ei puuduta kedagi? Need on juba tuimaks tehtud?” on justkui kinnitus, et “me mõtleme ühtemoodi”.

Nõukaajal oli mingis lehes rubriik “Ise küsin, ise vastan”. ERR on selle nüüd tagasi toonud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused