Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Aktuaalne Kaamera” sülitab igal õhtul poolakatest kodumaakaitsjatele näkku

15.11.2021
ERR-i maine on kehv, sest rahvusringhääling kajastab sündmusi kallutatult. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

“Ma mõtlen Epp Ehandi igaõhtustest provokatiivsetest intervjuudest ja Poola uudiste kajastusest ERR-i juhtivas uudistesaates Aktuaalne Kaamera. Ei, tal ei ole silpigi nendest meestest ja naistest, kes 24/7 kaitsevad oma maad ja rahvast sissetungijate hordide eest rasketes ilmastikuoludes. Ei, ta ei otsi Poolas üles nende naisi ja lapsi, kelle abikaasad ja isad on ööpäevad läbi Poola piire kaitsmas. Ka Isadepäeval. Et kas neil on sooja toitu või millist abi oleks neile vaja, et neil oleks seal kergem vastu pidada? Et kas ja millega saaks Eesti neid ja Poolat aidata?

Epp Ehandi räägib vaid sissetungijatest. Et kas neil on ikka soojad joped ja kas neile jätkub ikka telke, tekke ja patju? Kas nad saavad seal metsades ikka sooja toitu? Kas neil oleks võimalik valida ehk ka veganmenüüd?

Kes tellib temalt taolisi uudiseid? Kas Epp Ehandi käitub nii omaenda vabast tahtest? Või tellib selliseid uudiseid temalt ERR uudistetoimetuse juht Anvar Samost või hoopis ERR juhatuse esimees, kelle nimi mul kahjuks ei meenu? Ja igal õhtul sülitatakse meile (ja Poolale, Leeedule, Lätile) näkku ja me ei tee mitte midagi.”

Tajo Kadajas, muusik

Toimetuselt: kui kord peaksid ka Eesti kaitseväelased ja kaitseliitlased samal kombel idapiiril sissetungi peatama – kas ERR räägiks siis samuti “õnnetutest” Pihkvamaal ja unustaks Eesti kaitsjad? Tundub, et nii olekski.