Alatasa riietusega veiderdav Kersti Kaljulaid kandis taas protestirõivast

Repliik,
©Scanpix
Kersti Kaljulaid oma protestikleidis.

President Kersti Kaljulaid on jäänud truuks oma puberteetidele omasele käitumismallile, kasutades enda mõtete väljenduseks erinevate (protesti)sõnumitega riietust. Tema rõivastumisstiil on sageli küsitavusi tekitanud.

Kui Riigikogu saali tuli ta labase pusaga, kus kirjas “Sõna on vaba”, siis hiljem on teda nähtud siin- ja sealpool riietusega veiderdamas ja isegi auto kapotile tolmu peale sõnumeid kritseldamas. No, igatahes jääb ta sel moel kuidagi silma.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sellel nädalal kogunesid riikide juhid New Yorki, kus toimub iga-aastane ÜRO kliimatippkohtumine. Kohapeal viibib ka Kersti Kaljulaid, kes ÜRO Peaassamblee kõnepuldis kandis ookeanisinist kleiti, millel on kujutatud Antarktika kontuur.

Sama kleidiga pildi pani Kersti Kaljulaid ka oma Facebooki taustafotoks, ki9rjutaqdes juurde: “Ja kleit? Antarktika, meredest ümbritsetud jäine manner on nagu globaalne termostaat, mis reguleerib Maa kliimasüsteemi ja hoiab seda elamiskõlbulikuna. Polaaralad on globaalse soojenemise eesliin, sest nad on väga tundlikud kliimasüsteemi muutustele. (—) Antarktika avastas 200 aastat tagasi ekspeditsioon, mida juhtis Saaremaalt pärit Balti mereväeohvitser Fabian Gottlieb von Bellingshausen.”

Varasemas sama kleidiga illustreeritud postituses kirjutab president: “Kliimamuutused ja mõju looduskeskkonna tervisele on üks neist vähestest asjadest, kus peame jagama kollektiivset vastutust ja kus meil on olnud ka edulugusid. Usume Eestis, et meie planeedi päästmine on igaühe kohustus – näiteks tänu Eestist alguse saanud kodanikuliikumisele toimus möödunud laupäeval teine üleilmne maailmakoristuspäev.”

Kas järgmisena läheb Kaljulaid Telliskivi loomelinnakusse ja pihustab seintele “Haiguste ravi kontrollitud” või paneb mõnel Eesti vutikoondise maakohtumises selga T-särgi “Jalgpall on parem kui seks”?

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused