Andres Raid: “Saabumas on normaalne korruptsioon?”

Repliik,
©Uued Uudised
Korruptsioon

Huvitavad ajad on saabunud. Me ilmselt ei teadnudki, et elasime normaalse korruptsiooni tingimustes ja mingid poliitilised jõud keerasid selle viimasel ajal täiesti väljakannatamatult ebanormaalseks, kirjutab ajakirjanik Andres Raid.

Õnneks läheb asi normaalseks tagasi, sest neid positiivseid noote sisendab Lavly Perlingu meediale edastatud teade:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lavly Perling: “Keskerakonnaga valitsust moodustades normaliseerib Reformierakond korruptsiooni”

https://leht.postimees.ee/7160748/lavly-perling-keskerakonnaga-valitsust-moodustades-normaliseerib-reformierakond-korruptsiooni?_ga=2.186211308.435716884.1611037418-12430806.1600929521

Kui raske see tegevus saab olema ja kui suure eelarve see normaliseerimise programm saab, on ilmselt edaspidise kokkuleppe küsimus, kuid algus on tehtud ja signaal ühiskonda saadetud.

Koalitsioonikõnelustest veel niipalju, et ilmselt võivad perede mudelid edaspidi rahulikud olla, sest nad võetakse kaitse alla. Peredest endist veel juttu ei ole, aga vähemalt mudelid on kaitse all, kohe kõike ilmselt ei jõua… Delfi: Tänase koalitsioonikõneluste vooru tulemused: ettevõtetele luuakse lisavõimalusi maal tegutsemiseks, kõik peremudelid peaksid saama võrdse kaitse

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/video-blogi-ja-fotod-tanase-koalitsioonikoneluste-vooru-tulemused-ettevotetele-luuakse-lisavoimalusi-maal-tegutsemiseks-koik-peremudelid-peaksid-saama?id=92309771

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused