Andrus Ansip on Brüsselis reaalsusest irdunud ja levitab Eesti kohta täielikku jama

Repliik,
- Updated
©AFP/Scanpix
Andrus Ansip.

Endine peaminister, Euroopa Parlamendi liige Andrus Ansip on kas seemneid söönud või Brüsselis Eesti päriselust nii võõrdunud, et ei adu üldse, mis siin tegelikult toimub.

Uudisteagentuur BNS vahendab tema sõnu, kus ta ütles: “Valitsus on kriisi algusest lohisenud rahva järel, ka eriolukord kuulutati välja rahva survel.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See on sulaselge jama, lausvaletamine, mis, tõsi küll, on Reformierakonna poliitikutele loomuomane.

Kõik, kes reaalse eluga vähegi kursis on, teavad, et eriolukorda kiirustasid peaministril välja kuulutama Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna poliitikud, EKRE fraktsioon saatis peaministrile suisa vastava pöördumise, mis ka parlamendi ees ette loeti.

12. märtsil luges Riigikogu EKRE fraktsiooni esimees Siim Pohlak Riigikogus ette pöördumise, kus soovitakse võitluses koroonaviirusega jõulisemat tegutsemist. Pöördumine algas ridadega „inimese üks põhiõigusi on õigus elule“.

Järgmisel päeval kuulutas valitsus Eestis välja eriolukorra.

Muidugi on käsitletav ka variant, et see otsus tuligi rahva survel, mida edastas EKRE, kuid paduliberaalne Ansip seda nii küll ilmselt ei mõelnud.

Edasi on valitsus käitunud tasakaalukalt, kaasates erialaspetsialiste ja jättes kõrvale hüsteeria, mida opositsioon ja meedia püüdsid külvata. Just opositsioonilt (loe: Reformierakonnalt) tuli ka pidevalt surve eriolukorra reegleid leevendada või see üldse lõpetada.

UU

6 commentsOn Andrus Ansip on Brüsselis reaalsusest irdunud ja levitab Eesti kohta täielikku jama

 • Avatar

  Andrusel ja kogu ref on äärmiselt katkine aju ja sellest tulenevad tõsised haigused, niisugused on viimase 30 aastaga ainult röövide ja mõrvadega tegelenud! Niisuguste koht on Viru vanglas mitte avalikkusele niisugust ebaadekvaatset möla ajada! Vaat nii!

 • Avatar
  Margus Peterson

  elukene oleks paganama vahva värk, kui sindrima päävalud ei nöögiks. rehkendades antsipiandrjuhha elurattakese veeremisi,
  saab üheselt selgeks – see mees on “sündinud poliitik”. astuda 22-selt komparteisse – tehke järele või taguge kinni. oma
  “tööd” – võitlust kompartei “püha ürituse” e. kommunismuse võidu eest – tegi ta “hästi”. sest sinna ta sai. kas ka tartlased
  – peab jalad kõhu alt välja tõmbama ja minema nende käest küsima. tartust politruki “tähelend” alguse sai.
  teatavasti on antsipiandrjuhha refipundi üks päälikke. aga eesti vabariigi säädused KEELAVAD olla KORRAGA KAHES
  PARTEIS. komparteist sai priiks kahel viisil – a) kui kambajõmmid sind lindpriiks kuulutasid või b) kui vikatimees kohuse-
  tundlikult oma tööd tegi. huvitav, kumma paberi politruk lauale paneb – kas “võitluskaaslaste” hundipassi või omaenda
  surmatunnistuse?

 • Avatar

  Ja-,ikkagi foliumut vaja–ka Andrusele endale–.

 • Avatar

  Kas te tahate Lätit,kui see on kriis siis sellises kriisis tahaksingi elada,pange endale fooliummüts pähe.normaalne?

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Ma saan aru,et omal ajal pugemisega jõudis ideoloogiasekretäri kohale Tartus ja teadmata on kui paljusid ta sinna jõudmiseks maha müüs ? Kuid kuidas niisugune keskpärasus tõusis Eesti peaministriks ?

 • Avatar

  Kui pole viiruse tõbi, saab fooliumist alati abi. Brüsseli tarkadelt.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused