Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Andrus Ansip on oma fooliumimütsi ja seemned Kristen Michalile pärandanud

22.08.2021
Kristen Michal on üks sellest Reformierakonna kambast, kelle jutud on vahel tõesti seemnesööjate tasemel.
© Uued Uudised

Viha EKRE vastu on Reformerakonnas nii suur, et enam ei valita sõnu ja üks tuntumatest poliitoravatest, Kristen Michal, on valla päästnud seoseta ja jabura jutu “EKRE pearünnak tuleb sel sügisel käsikäes vaktsiinivastaste, hügieenieitajatega” näol.

On mõistmatu, kuidas saab üks poliitik langeda nii madalale, et seostab oponente mingite “hügieenieitajatega”, kuigi kogu EPL-i “kohaliku tegija” rubriigis asuv jutt jätab nõutuks: kas ja miks oli sellist raevupurset vaja? Michal ei too välja ühtegi argumenti, vaid ainult vahutab seosetult, kleebib arusaamatuid silte, otsib intriigi sealt, kus seda pole…

Nii on kirja saanud terve hulk arusaamatuid jaburusi.

“Seal, kus vaktsineerimisega hakkama ei saada (Lasnamäe), võiks korraldada sügisel vaid e-valimised. /…/ Hirmud, ebatõed ja libauudised ühendavad tegemata tööst sündinud vaktsiinivastaseid EKRE-ga. /…/  EKRE pearünnak tuleb sel sügisel käsikäes vaktsiinivastaste, hügieenieitajatega. Rünnaku siht on poliitiliselt Reformierakond, laiemalt vastasseis oma riigiga. /…/ Martin Helme sõnum, et hügieenireeglid pole täitmiseks, oli algus, kuid mitte selle lõpp.”

Kas see on siis poliitiku sõnavõtt? Ei, see sarnaneb pigem vasakäärmuslase Krister Parise hüsteeriapuhanguga, kui too ootas Trumpi viimastel võimupäevadel tuumasõda – sama jabur jutt on ka Michalil.

“See, et vaktsineeritutel on vabadus, sõnastub Helmede doktriinis koroonatotalitarismiks,” väidab Michal. Ei, totalitarism on see, kui vaktsineerimata inimestelt võetakse vabadused. Sellest Michal aru ei saanud.

Kui Michal pürib selliste sõnavõttudega Tallinna etteotsa, siis hoiatuseks tallinlastele – siin on “tarbijaid” niigi küllalt, linna etteotsa pole neid kohe kindlasti vaja.