Appi! OK, O-KKK, WP, WC, C ja kõik need teised pahad asjad ründavad!

Repliik,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Hillary Clinton kasutas riigiselretärina sama žesti, mida Ruuben Kaalep.

Lääne kultuuriruum juhmistub poliitkorrektsuse ja solvumisfetiši tõttu sama hullusti ja samasuguseks nagu kunagine nõukogulik süsteem.

Üha enam nähakse halba seal, kus seda pole, aga see võimendatakse nii suureks, et halb tekibki. Pole imestada, kui varsti tuleb aeg, kus vaatad neegrile otsa – oled väljakutsuv; ei vaata talle otsa – eirad teadlikult; naeratad – irvitad tema üle; oled tõsine – haud rassistlikke vihamõtteid, ja nii edasi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mina oli juba pikka aega rahvuskonservatiivsete vaadetega, aga ju ma pole veel päris natsistunud, sest sellist tarkust, mida õpetab Delfi, ma ei teadnud.

“2017. aastal sai veebiküljel 4chan arutelukategoorias /pol/, milles käsitletakse poliitiliselt ebakorrektseid teemasid, alguse liikumine, millega kasutajad hakkasid sotsiaalmeedias levitama OK-märki, mis nende uue tõlgenduse kohaselt on sümbol valgete ülemvõimu osas. Kampaania ristiti nimega „Operation O-KKK”, mis viitab rassistliku organisatsioonile Ku Klux Klan.

Sõrmede asetus moodustab nimetissõrme ja pöidla abil justkui P-tähe ning ülejäänud kolm püstist sõrme viitavad tähele W. Kokku tuleb nõnda WP, mis tähendab White Power ehk valgete ülemvõim. Sümboli kasutajad viitavad tavaliselt irooniliselt sellele, et vastuolu ei ole ning nad näitavad kõigest käega, et kõik on OK,” kirjutab Delfi.

Inimestel on päris hea fantaasia, kui nimetissõrme ja pöidla tehtud ringist P ja kolmest sõrmest W välja loetakse. Võib-olla see nii ongi mingi liikumise sümbol, aga tavaline eestlane, kes ei käi veebiküljel 4chan arutelukategoorias /pol/, kuid kasutab inglistununa sõna “oki” ja sedasamast sõrmedest tehtud O-d, küll nats ei ole. Muide, kui meie olime poisikesed, siis tähendas sel moel tehtud O ja sõrme liigutamine selles seksi.

Lõpetuseks õpetaks “russofoobidele”, kuidas teha kindlaks, kas kuusirp taevas on vana ehk kahanev või noorkuu ehk kasvav. Kui näete taevas Kuud C-kujuliselt, tähendab see “старый” ehk vanakuu. Kui kuusirp on teistpidi, siis tõmmates kaare otstest alla joone, saate P ehk “растающий” ehk kasvav kuu. Mina sellest veneviha küll ei leia, aga teie ehk leiate.

Kogu selle jutu mõte on see, et kõike nähakse oma rikutuse tasemelt, sedapuhku vasakliberaalse juhmistumise tasemelt. Ma küll ei vastuta Ruuben Kaalepi mõtete eest, kuid kui ta on tõesti valgete ülemvõimu toetaja, siis on seda ka allpool olijad, kellest üks on mustanahaline sportlane, teine juudist natsikütt.

Kuidas mustad mehed white power`t tunnustavad, saab näha SIIT

Delfi kirjutab, et hiljuti tegi samasuguse käežesti ka Uus-Meremaal mošeetulistamises poolsada inimest tapnud Brenton Tarrant. Siis on nad kõik üks äärmuslaste kamp…

Allikas: Delfi

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused