Ärge uskuge valimiskompasse, nende taga paistavad mõjutajate kõrvad

Repliik,
- Updated
A compass goldglaenzender

Kümnete valimiskompasside seas on oma valijamõjutuse välja käinud ka muinsuskaitsjad või pärandihoidjad, nagu nad end nüüd meelsamini nimetavad.

Tõsiasi on see, et enamasti on need “kompassid” lihtsameelset valijat eksitavad, nõnda on see konkreetne kompass selgelt sotside poole kaldu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui meie taasiseseisvumise ajal oli muinsuskaitse eeskätt aateliste tegijate pärusmaa, siis pärandisõbra valimiskompassis on hoopis sotsid teinud teistele pika puuga.

Pole ka midagi imestada, kui teada, et muinsuskaitseameti peadirektor Siim Raie on ise tihedalt sotsidega seotud.

See on seesama Siim Raie, kes oli varem sotsist presidendi Toomas Hendrik Ilvese kantselei juht ja kes paar aastat tagasi “Kolmeraudse” otse-eetris Martin Helmet roppude sõnadega kostitas, kui jutt läks palju kirgi kütnud “ärmatamisele”.

Mis puudutab niinimetatud valimiskompassidesse üldse, siis selles osas on tänavused parlamendivalimised küll erakordsed ning kümned organisatsioonid ja huvigrupid pommitavad kandidaate oma küsimustega, keda omakorda poliitikud või spindoktorid mõjutavad. Nii seavad oma eelistusi ritta loomakaitsjad, kanepitarvitajad, metsahoidjad kuni kõikide ülejäänud ristiinimesteni välja.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused