Äripäev soovitab kõlvatut multikultiriiki selle probleemidega

Rubriik Repliik On
- Updated
©Uued Uudised
Äripäev – järsku Ärastamispäev? Peatoimetaja ju oleks pidanud ka mees olema…

Äripäeva juhtkiri 16. jaanuarist ütleb, et nende arvates samm-sammult muudetakse Eestit hääbuva elanikkonnaga kõlbeliseks rahvusriigiks. Eks asju nähakse oma rikutuse tasemelt.

Siit järeldus: Äripäev sooviks kõlvatut multikultiriiki. Selle ennast äriringkondade häälekandjaks pidava väljaande kummalisi seisukohti on varemgi kuuldud: täiesti mõistusevastaselt soovitas leht 5. oktoobril 2017 kohalike valimiste eel valida marksiste: “Sotsid ei tea majandusest midagi, kuid valima peab just neid.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõigepealt: elanikkonna hääbumine algas juba Reformierakonna valitsemise ajal eestlaste väljarändega ja praegune tööjõupuudus koos võõrtööjõu sisseveoga on alguse saanud just sellest. Ja teiseks: sisseränne ei tohi üheski ühiskonnas toimuda ainult sellepärast, et oleks töökäsi.

Eestis on asjad hulluks ajanud just ettevõtjate orienteeritus odavatele töökätele – kui oleks eelistatud investeerida tehnoloogilisse arengusse, annaks selle osa SKP-st (ja enamgi veel), mille praegu annab võõrtööjõud, kõrgtehnoloogiline ja arenenud Eesti.

Mida oleme saanud võõrtööjõult peale ettevõtete kasumi? Kõigepealt demograafilise olukorra halvenemise. Kui vaadata konkreetselt ukrainlasi, siis oleme saanud Ukrainast korraldatava prostitutsiooni. Oleme saanud suguhaiguste vohamise ja võõrtöölistena saabunud kurjategijad (keda olevat tööliste majutuskohtadest tabatud). Oleme saanud sovjetliku suhtumise a la ukrainlaste lahkudes tänavatele jäetud odavad autod.

Need on õied, viljad alles tulevad, kui nigeerlaste ja moslemite kogukonnad kriitilise piiri ületavad ja meile jõuavad nii islamistid kui ka Euroopas kurikuulsaks saanud Nigeeria maffia. See on siis ettevõtjate kingitus rahvale tänuks kasumi eest.

Milline on meie tulevik? Vaadakem Rootsi poole. Arvukad plahvatused toimuvad restoranide ja teiste väike-ettevõtete  juures, mis tähendab, et sisserändajatest kurjategijate gängid hirmuvad “katusest” keeldunud ettevõtjaid – just sellist tulevikku soovib Eesti ettevõtjatele Äripäev (loodetavasti mitte teadlikult).

Piiritu nälg odavtööjõu järele on paljud Eesti ettevõtjad muutnud haideks, kellele pole miski enam püha ja kes ei hooli sellest, milline maa jääb alles pärast nende majanduslikku õitsengut. Ja neid esindabki sotsialistlik Äripäev.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused