Bideni ametisseastumine pani ühe luiskava lumehelbekese õnnest nutma

Repliik,
- Updated
Lumehelbekesed, kes Trumpi võimule tulles ähvardasid akendest välja viskuda, sulavad nüüd õnnetundes. Scanpixi pilt on illustratiivne.

Vasakliberaalide leeris on pidu, nii Bideni ametisseastumise kui ka uue korruptsioonivalitsuse loomise pärast, sest nii saadakse lahti Trumpist ja EKRE-st – õnn on lumehelbekeste õuele tulnud.

“Kui pärast nelja aastat pimedust näed äkki valgust. Vaatan President Joe Biden inaguratsiooni #Tallinna parklas ja pisarad muudkui tulevad. Kergenduspisarad ja lootus inimlikkusele,” kirjutab Karoli Hindriks sotsiaalmeedias.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Jah, tegu on sama Karoli Hindriksiga, kes levitas Facebookis Mary Krossi kuritegelikke väljamõeldisi rünnaku kohta Stroomi rannas. Hiljem on ta väitnud, et uskus sõbranna juttu, kuid kas keegi nüüd tema juttu usub? Igastahes – kui poleks olnud Karoli Hindriksit, poleks ka Krossi vale levinud, vihaõhutust ja krimiasja poleks tulnud, kuid ilmselt oli tegu siiski teadliku koostööga.

Aga lugedes Hindriksi pisarsilmset õnnetunnet, tahaks mõtlevad inimesed küsida – no mida puutus sinusse, Eesti lumehelbeke, Trumpi valitsemisaeg? On sul kahju George Floydist, kes sihtis püstoliga rasedat naist kõhtu? On sul kahju rassirahutustes mahapõletatud majadest? Mil moel puutusid sinusse Ameerika rahva valikud?

Me teame, kuidas. Hindriksid toetavad Seattle autonoomiat, politsei laialisaatmist, Hondurase migrandikolonne Rio Grandet ületamas, ja palju muud, mida soovib USA vasakpoolne leer. Bideni käe all kõik see teostub – muidugi ajab väikese vihase vasakliberaali õnnest nutma.

Kui Trump võimule tuli, ähvardasid lumehelbekesed akendest välja viskuda. Nad ei teinud seda. Bideniga on nad õnnelikud. Aga ega sellest rahulikku elu tule – need ideoloogiad, mida lumehelbekesed kummardavad, hoiavad neid alati barrikaadidel.

Mis aga puutub Eestisse, siis võib vaid arvata, mida tahtnuks Hindriks siin ja mida ta loodab EKRE valitsusest lahkumisest. Õigust valedega neile ebameeldivat erakonda rünnata. Miitingul vastuprotestijatele näkku löövaid lesbitüdrukuid karistamatult tegutsemas näha. OMA BLM-i tänavatel märatsemas. Nende maailm on teada ja see pole hea.

Millest siin nüüd lumehelbekesel kergendus ja lootus inimlikkusele? Et enam ei pea ebameeldivate inimeste elimineerimiseks kriminaalseid valesid üles keerutama, saab ka lihtsalt vihakõneseadusega vaikima sundida?

Õnneks pole maailm Hindriksite päralt – lumehelbed sulavad varem või hiljem.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused