Eesti ajakirjanduse ebaprofessionaalsusest annab tunnistust pidev “skandaalide” läbikukkumine

Repliik,
©Kuvatõmmis
Kunagi oli OK-märk meedia arvates valgete ülemvõimu tunnusmärk, nüüd aga näeb seda ka “homovisiooniks” nimetatud lauluvõistluse laval.

Naljatamisi professionaalseks ja sõltumatuks nimetatud Eesti meedia on viimastel nädalatel plindris, sest nende seni tehtud töö kipub soss-seppade tööks osutuma.

Nii pühendas Eesti ajakirjandus aastaid Marti Kuusiku materdamisele, aga nüüd tuli kohus ja teatas, et mees on õige – kõik töö tühja läinud. Ja seesama kohtusüsteem tormas oma meediahüäänidele kallale, kui nood julgesid Reformierakonna pärispatust ehk rahapesust kirjutada.

Ringi vaadates leiab ajakirjanduse tühitööd mujalgi – aastate eest küttis Eesti meedia aktiivselt OK-märgi kasutajaid, sildistas nad ja üritas hävitada. Nüüd on see vasakliberaalne hüsteeria taltunud ja meedia taas lolliks jäänud.

“2019. aastal oli Eesti meedia täis selgitusi, et OK märk on sügavalt rassistlik ning seda ei tohi kasutada. Ja täna näidati seda Eurovisooni laval. Mis nüüd küll saab?” kirjutab sotsiaalmeedias irooniliselt EKRE Riigikogu saadik Paul Puustusmaa.

Mõne päeva eest rähklesid meediahüäänid eurosaadikute Riho Terrase ja Jaak Madisoni väidetava “skandaali” kallal, aga tundub, et magus suutäis jäi saamata. Üritatakse küll trummi taguda, et kas Isamaa aukohus arutab Terrase asja, aga kas peaks?

Eesti meedia on viimastel aastakümnetel võtnud kursi poliitiliselt kallutatud kõmuajakirjandusele ja polegi siis ime, et ellujäämiseks küsitakse raha valitsuselt, kelle tellimusi täidetakse.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused