Eesti “on Euroopas”, kuigi omade inimeste vajadused on veel rahuldamata

Rubriik Repliik On
©Uued Uudised
Eestis on juba palju neid, kellele tähelipp on sinimustvalgest olulisem.

“Ma natuke saan aru meie vabaduse eufooria ajal juhtideks pürgijate eksitustest 90-ndatel, toona oli Euroopa ju ikka veel meie jaoks mingi kultuurisümbol, naiivsemad vaatasid läände imetlevate pilkudega ja soovisid olla osalised selles klassikalises kristlikus kultuuris.

Et inimestena areneda ja targemaks saada ja osa saada euroopa kultuurist ja rikkustest…

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ent oh! see oli juba siis kõik lagunemas, kui meid sinna “laevale” lubati. Seda märgata võis vaid teravam silm. Muidu poleks meid sinna ju lubatudki, kullakesed, sest me ei väärinud seda oma mahajäänud poolfeodalistliku ühiskonnakorraldusega.

Inimestel polnud veel ju õigust isegi eluasemele ja inimväärsele palgale. Mida me pole siiani suutnud saavutada. Käib üle jõu, nii öeldi mitu aastat tagasi ja nii on ka praegu.

Euroopa sotsiaalharta on siiani meil ratifitseerimata, aga meie seksuaaldemokraadid nõuavad mingeid ekstra-lisa-õigusi teatud agressiivsetele vähemustele.

Kas ei peaks enne olema rahuldatud meie ühised esmavajadused KÕIKIDELE, kullakesed?”

Malle Pärn, kolumnist

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused