Eesti Päevaleht valetab minister Kert Kingo kutsete ja visiitide kohta

Repliik,
- Updated
©Scanpix
Ajakirjandus

Eesti Päevalehe tänane artikkel, kus väidetakse, et Hiina minister ja Saksamaa suurkorporatsioon ei soovinud minister Kert Kingoga kohtuda, ei vasta tõele.

Peavoolumeedia jätkab „absoluutse tõe“ kuulutamist väliskaubandus ja IT-ministri kutsetest ja visiitidest. Küll aga vaikib Eesti Päevaleht asjaolust, et möödunud nädala lõpul Eestit külastanud Hiina kultuuri- ja turismiminister ei jätnud ära mitte ainult kohtumist Kert Kingoga, vaid tühistati kõik Hiina ministriga Tallinnas toimunud kõrgetasemelised kohtumised, mitte ainult Eesti IT-ministriga. Eesti ministreid teavitati, et Hiina minister ei plaani Tallinnas ametlikke kohtumisi pidada.

Kas Päevaleht väidab, et Hiina minister kohtus teiste Eesti ministritega, aga sel ajal, kui jõudis järg väliskaubandus- ja IT ministrini, liikus hea Hiina kolleeg demonstratiivselt saalist välja nagu on reformierakondlastel kombeks? Ei jää muud üle, kui loota, et Hiina ei solvu Eesti peavoolumeedia laimukampaania peale. Nii nagu näiteks Huawei ärritus TV3 saate “Laser” peale, kes tegi ettevõttele antireklaami.

Eesti Päevalehe edasine „süva-analüüs“ muutub veelgi arusaamatumaks. „Väidetavalt ei soovinud enda korraldataval seminaril Kert Kingot näha ka üks maailma suurimaid korporatsioone Deutsche Telekom“, kirjutab EPL. Uutele Uudistele teadaolevalt kutsus sama suurkorporatsioon paar päeva tagasi Kert Kingo isiklikult rahvusvaheliselt tuntud ja mõjukale Münichi küberjulgeoleku konverentsile. See detail on lugupeetud ajakirjanikul märkamata jäänud.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused