Ehk on isegi hea, kui demokraatia vaenlaste formaalne juht on hea südamega lilleke

Repliik,
Kaja Kallas. Lilleke

“Lillekese võrdlusega tekivad mul pähe paar mõtet. Tõepoolest, Kaja on suurte ilusate silmadega (nagu mainis ta erakonnakaaslane Jürgen tabavalt) nagu lilleke. Sama erakonnakaaslane imestas omal ajal nagu Grünthalgi, et kuidas see lilleke sinna sattus?

Tõepoolest, Kaja Kallas tundub täiesti kohatule ametipostile sattunud olevat. Vähemalt erinevalt eelmisest poissministrist on ta silmale ilus vaadata.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuid selles võib olla seisneb ka ta väärtus. Ma ei tahaks väga isiklike rünnakutega Kajakese vastu kaasa minna (mis ei takista mul nentimast, et lilleke sai tasuvasse ametisse issi järjekindla töö ja veenmise tulemusena, mitte et ta ise oleks sinna trüginud).

Miks ma ei taha Kajat rünnata selle eest, et ta nõrk peaminister on? Aga selleks, et meeskond tema selja taga valmistab ette oma võrgustikest tulevate käsulaudade ja juhiste alusel juba ette demokraatia lõpetamise projekti Eesti kastmes. Need plaanid on tõeliselt kurjad ja olukord on mõnede parameetrite kaudu võrreldav olukorraga aastal 1940.

Sellises olukorras on hea, kui demokraatia vaenlaste formaalne juht ja eestkõneleja Eestis on iseenesest hea südamega lilleke. Ehk tekib mingi vastuolu formaalse juhi võimetuse ja plaanide mastaapsuse vahel, millest eesti rahval on võimalik ehk võita väärtuslikku aega teostatavas transformatsioonis Uue Parema Ilma (Great Reset) suunal.

Sest aeg on kõige olulisem ressurss, mida me vajame vabaduste päästmiseks Läänemaailmas. Aeg annab võimaluse võimalikult paljudele inimestele oma silmaga veenduda vastuoludes meid juhtiva eliidi väidete ja tegelikkuse vahel. Aja jooksul ärkavad aina rohkem ja rohkem inimesi ja saab ehmatades aru, et praegu peab ruigama nagu siga aia vahel.

Aeg on ärgata! Aeg on tegutseda! Kuidagi…”

Kaspar Arro

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused