Eiki Nestor ei vea ennustajana välja

Eiki Nestor

Eesti staažikaim poliitik Eiki Nestor ennustab äsja Eesti Päevalehele antud intervjuus, et enne järgmisi Riigikogu valimisi liitub Isamaa EKRE-ga või EKRE Keskerakonnaga. Paraku ei kuulu kogenud sots just maailma parimate selgeltnägijate hulka. Näiteks aasta tagasi ennustas ta, et EKRE ei pääse valitsusse ja sotsid saavad parlamendis 20 kohta.

Tegelikkus räägib mõistagi teist keelt – EKRE viis ministrit rügavad igapäevaselt tööd selle nimel, et Eesti elu paremaks teha ning sotsid istuvad Toompea lossis kümnekesi. Ning praegused jutud taolistest ühinemistest võib liigitada lihtsalt fantaasiate kilda.

Siit soovitus ja Eesti Päevalehele ja meediale laiemalt – las Nestor tegeleb Hiiumaal võsa lõikamisega ja muru niitmisega ning laseb tänastel poliitikutel tegutseda.

Nestor võtab sõna nii oma järeltulija kui ka opositsiooni kohta. „Mulle teeb isegi natuke nalja teema, mis on millegipärast üles võetud, et opositsioon justkui toidab välismeediat uudistega. See on totaalne lollus. Kes tahes nii räägib, on väga rumal inimene,“ targutab endine spiiker. Loomulikult puudutab Nestor kõnealuses intervjuus ka Uusi Uudiseid.

Üldjoontes on kibestunud seeniori jutt nii jabur, et ei vääri siinkohal rohkemat tsiteerimist. Ehkki vanakreeka mütoloogias paistab Nestor silma oma kõneosavuse ning tarkade ja kaalutletud nõuannete poolest. Paraku pole Eiki oma liignime vääriline.

UU

Kommentaarid