EKRE edu tekitab vasakmeedias paanikat ja maskid langevad

Repliik,
©Uued Uudised
Ekspress Meedia maja

See on muidugi ammu selge, et ajakirjanduse puhul ei saa enam sõltumatusest rääkida, seni on seda siiski püütud kuidagi varjata. EKRE populaarsuse tõusuga on aga paanika nii suureks läinud, et nüüd ei viitsita enam maski ette pannagi, vaid tulistatakse täiest torust. Ekspress Meedia grupp aga isegi ei varja oma viha rahvuskonservatiivide vastu.

Otsa tegi lahti Õhtuleht oma kremlimögaga. Nüüd kirjutab Eesti Päevaleht juhtkirja tasemel „Venelased, EKRE kasutab teid ära“. Juhtkiri väljendab toimetuse seisukohta. Ja kui toimetus peaks olema neutraalne, siis see seisukoht on objektiivsusest sama kaugel kui Päike Maast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ekrevihkaval meediagrupil on muidugi põhjust paanikasse sattuda, sest EKRE on Ida-Virumaal viimaste uuringute põhjal konkurentsitult populaarsem erakond. Aga asi ei ole rahvuses, vaid suhtumises sealsesse piirkonda ja inimestesse, kui nimetada kas või selliseid märksõnu nagu tööhõive ja põlevkivi.

Sellest muidugi päevalehekese žurnalistid aru ei taha saada.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused