EKRE ministrite umbusaldamine käib Exceli tabelite järgi

Repliik,
- Updated
©UU
Kaja Kallas on ära õppinud intrigeerimise, kuid poliitikas pole grammigi targemaks saanud. Pilt on illustratiivne.

Kuigi opositsioon võib väita, nagu umbusaldataks EKRE ministreid konkreetsete tegude eest, paistab reformarite ja sotside tegevusest välja Kaja Kallase poolt maha hõigatud tegevuskava.

Kaja Kallas teatas novembris Delfis: “Läheme edasi Mart Järviku umbusaldamisega ja pärast seda tuleb õigusriigi ründamise ning valetamise pärast valitsusest lahkuma sundida ka Mart ja Martin Helme.” Ehk siis esiorav paljastas poliitpesakonna plaanid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lähiajalugu seda tõestaski – kõigepealt sunniti lahkuma Mart Järvik, siis tõi meedia välja Martin Helme ja Sõnajalgade väidetavad seosed ning nüüd leiti põhjus “seltsimees Sanna Marini” kritiseerimises Mart Helme poolt. Mitte EKRE ministrite teod ei käi ees ja hukkamõistud järel, vaid hukkamõist on juba eelnevalt valmis soperdatud ja vaja on põhjust – ning terava ütlemisega Helmede sõnadest midagi ikka leiab.

Seega on Reformierakonnal rünnakuplaanid ja sihtmärgid juba ammu paigas ning edasi tuleb vaid rünnakuks ettekääne leida. Ilmselt istuvad “strateegid” raadioaparaadi ees ja kuulavad saadet “Räägime asjast” – ehk ütlevad Helmed midagi, millele saab küüned taha ajada.

See aga tõestab, et opositsiooni ei huvita ei Eesti maine ega ka miski muu, mille nad iga rünnaku õigustuseks esile toovad – neile on vaja mida iganes, et võimule naasta.

Laiemas laastus aga on rünnakud EKRE ministrite vastu Eesti ühiskonnale ka kasu toonud – nii on maaeluministeeriumis toimunu päevakorda toonud ka poliitiliselt laetud ametnike ebalojaalsuse uuele valimistejärgsele poliitilisele agendale, PRIA ja VTA moodi ametkondade ettevõtlusvaenulikkuse, peavoolumeedia räige kallutatuse, opositsiooni meeletu ärategemisesoovi ja palju muudki.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused