EPL/Delfi pandeemia ajal: rohkem sõimu ja laimu, ning valitsuselt selleks raha

Repliik,
©Uued Uudised
Delfit loetakse palju, usaldatakse vähe. Pilt on illustratiivne.

EPL/Delfi on kriisi ja eriolukorra ajal jätkuvalt keskendunud valitsuse iga sammu mõõdutundetule kritiseerimisele, nõudes samas riigilt meedia rahalist toetamist.

Nii on see ka järjekordse paskvilliga “TAGATUBA | Koroonakriisi leevendamise sildi all täidetakse võimuparteide poliitprogramme”, kus lisaeelarvest pole leitud ega tahetudki leida mitte midagi asjalikku, peksu alla on läinud kõik mis võimalik.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Mida rohkem üksikasju võimuliidu lisaeelarvest ja seal majanduse päästmiseks tehtavatest sammudest teatavaks saab, seda rohkem tekib tunne, et valitsus on vaid osaliselt pühendunud koroonakriisi mõju leevendamisele. Ülejäänud aur näib olevat läinud sellele, et leida viis suruda plaanidesse asju, mis lõhnavad kangesti valimisprogrammi elluviimise järele,” kirjutab Raimo Poom.

Uued Uudised kasutavad kommentaariks ära tuntud poliitikavaatleja Harri Kingo sotsiaalmeediapostitust.

“Mida halba on selles, kui valitsusel on head valimisprogrammid ja kui nad neid meie kõigi jaoks ellu viivad? Sedavõrd, kui praegune olukord seda võimaldab,” kirjutab Harri Kingo.

“Teiseks aga on siin päris otse välja öeldud, et valitsuserakonnad ei püüa mitte sedavõrd leevendada rahva rasket olukorda ega võidelda kuidagi pandeemia vastu, vaid hoolitsevad esmaselt iseenda tuleviku – kasvavate reitingute eest,” toob Kingo välja sopaloopijate eesmärgi. “Põhjendus? See on ära öeldud: Delfil, EPL-il ja personaalselt Raimo Poomil (sopaka autor) ON SELLINE TUNNE. Ja see on piisav argument ja õigustus, et sellist soppa levitada.”

Harri Kingo lisab: “Mis selle tegevuse juures aga on täiesti mõistusevastane: kirjutades sellist puhast vihkavat jama valitsuse kohta, tahavad need väljaanded valitsuselt saada suurt raha, sest nende endi sõnul kirjutavad nad vaid tõtt, sest rahvas usaldavat neid piiritult ja kui nad valitsuselt raha saavad, on nad oma tõe levitamises veelgi tublimad, paremad, usaldatavamad jne. Absurdne – miks peaks vale, laimu, vihkamise ja kõige labasema sopa levitajatele selle kõige eest veel midagi peale maksma!? Ma arvan, nad peaks laimu eest kohtulaua ees seisma. Kui neil pole oma sopa kirjutamiseks ega levitamiseks enam raha, olgu nad head ja siirdugu kollektiivselt tootvale tööle.”

2 commentsOn EPL/Delfi pandeemia ajal: rohkem sõimu ja laimu, ning valitsuselt selleks raha

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused