Harri Kingo: opositsiooni “naljad” tuleks hoiatava raamatuna avaldada

Repliik,
Kaja Kallase ettepanek.

“Abielureferendumi muudatusettepanekud tuleks kokku korjata ja avaldada eraldi väljaandena.

Esiteks oleks tulevastel ajaloolastel veidi huvitavam ja lõbusam oma tööd teha.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teiseks teaksime me järgmiste valimiste eel, milliselt kandideerijalt mille kohta tema selgitusi paluda.

Kolmandaks – valitavate kohtumised oma valijatega nii silmast silma kui telestuudiotes võivad osutuda lausa uueks suunaks meie meelelahutuses.

Igasugused “Ärapanijad,” “Tujurikkujad” ja muud nalja tegemisele pretendeerivad suht ideetud lobasaated saavad sellega küll ränga hoobi, aga nende asemele tuleb meie ellu midagi järgu võrra vaimukamat ja seda otse reaalelust.

Et nemad tegid oma arvates head nalja meie – kogu eesti rahva üle? OK. Aeg, millal eesti rahvas hakkab tegema nalja nende endi üle, ootab neid alles ees.

See aeg tuleb siis, kui nad hakkavad rahvast manguma, et rahvas nad nende soojale kohale tagasi valiks.”

Harri Kingo, poliitikavaatleja

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused