Harukordne kokkusattumus – kui lugeda algul Kiislerit ja siis Kivisildnikku

Repliik,
- Updated
©Scanpix
Loomariik pole selles süüdi, et inimesed endasuguste käitumist nende kaudu iseloomustavad, kuid ilmselt nad ei pahanda.

Kui lugeda reedest Eesti Päevalehte, siis on rabab see, kuidas Vilja Kiisler on ennast verbaalselt tühjaks oksendanud – ilmselt kättemaksuks Helmedele, kes temaga enam tegemist ei tee. Ja kui ei tee, pole enam keda mõnitada ja laimata.

Kogu Kiisleri jutt on sedavõrd õel, ärategev ja maitsetu, et seal pole enam tegu ei poliitilise tellimuse ega ideoloogilise vaenuga, see on enamat – see on mõistuse ähmastumiseni viinud vihast tingitud küüntega näkkukargamine.

Mis aga puutub siia Kivisildnik? Sest just tema kirjutab täna Uutes Uudistes teatud tüüpi ajakirjanike allakäigust: “Moraal on nagu selgroog, seda murtakse ainult üks kord. Edasi elatakse selgrootu ja moraalitu limukana. Kas kiskjaliku verekaani tüüpi limukana või oimetu dekoratiivse lillaka sülelimukana – aga ikkagi limukana.”

Rohkem polegi tarvis selgitada. Kivisildnik on limukate välimäärajas kõnealuse liigi paika pannud: kiskjaliku verekaani tüüpi limukas.

UU

Kommentaarid

2 commentsOn Harukordne kokkusattumus – kui lugeda algul Kiislerit ja siis Kivisildnikku

  • Avatar

    Mumst pole Kiisler ega ka Lobjakas oma põhimõtteid kunagi hüljanud ehk moraali murda lasknud, erinevalt värvivahetuse läbiteinud Kadastikust, Jõerüüdist, Sildamist. Viimane on muidugi eraldi liik, teinud arengu kiskjast mürgiseks sülelimukaks.

    • Avatar

      Ja muidugi ei tohi unustada Sutropi Ummit. Ega temaga midagi ometi juhtunud ei ole, NATO asjus pole ühtegi hukkamõistvat ega paljastavat-nõretavat tiklit ilmunud..

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused