Hea uudis kogu Eestile: Tallinna vasakäärmuslik sotside fraktsioon laguneb

Repliik,
- Updated
©UU
Sotsiaaldemokraadid ei salli neist erinevat mõtlemist. Pilt on illustratiivne.

Tallinna sotsid viskasid Helve Särgava oma fraktsioonist välja, sest endine tuntud kohtunik ei olnud valmis tantsima nende pilli järgi ehk hääletama linnaeelarve vastu. Tegemist on positiivse asjade käiguga kogu Eestile.

Sotsidega on nagu terroristliku ISIS-ega. Mida nõrgemad nad on, seda kasulikum kogu Eestile. Mida vähem hoobasid on neil ajada multikulti, kakskeelsuse ja LGBT+ poliitikat, mida vähem võimalusi on neil lammutada Eesti rahvusriiki, seda parem nii Eestile kui kogu eesti rahvale. Tegelikult kogu Euroopale.

Särgava astus sotsidest välja juba möödunud suvel, kuid talle jäi alles koht Tallinna volikogus.

On väga tõenäoline, et sotsidest lahkujaid saame lähiajal näha veelgi. Terve mõistusega inimestele on vastumeelne, et hiljuti võttis Tallinna sotside fraktsiooni juhtimise üle Keskerakonna reetnud kehkenpüks Raimond Kaljulaid. Kaljulaid on poliit-tehnoloog, kes levitab oma avalikes sõnavõttudes peamiselt kuulujutte, mis on mõeldud avalikkuse eksitamiseks. Vassivate poliitikute edetabelis oleks Kaljulaidil tagatud koht vähemasti esikolmikus.

Kokkuvõttes, Eesti riigist ja rahvast hoolivatel inimestel on põhjust rõõmustada – sotside allakäik jätkub. Loodetavasti leiab Särgava poliitikas mõne väärikama koha, kus oma kogemust ja teadmisi rakendada.

Kommentaarid

3 commentsOn Hea uudis kogu Eestile: Tallinna vasakäärmuslik sotside fraktsioon laguneb

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused