Igor Gräzin RB teemal: Isamaa on Eesti kui terviku vastu ning pooldab raha ja Tallinnat

Repliik,
Rong, raudtee, Elron, Balti jaam
©Uued Uudised
Pärnumaa mehel Andres Metsojal võivad olla omad huvid, aga muu Eesti rongiliiklus kannatab RB varjus kindlasti, kasvõi hooldusrahade suunamisega põhitrassile. Pilt on illustratiivne.

Eesti õigusteadlane, poliitik, jurist ja vaimulik Igor Gräzin kritiseerib sotsiaalmeedias Isamaa saadikut, endist Pärnu maavanemat Andres Metsoja, kes on asunud läbi suruma Rail Balticut tänasel trassil.

“Olles suur kavalpea, jätab ta ütlemata, et nimetatud raudtee lülitab arengust välja Eesti, mis jääb idapiiri ja Rakvere-Lihula vahele. Areng pannakse seisma Tapal, Jõgeval, Põltsamaal, Mustvees, Avinurmes, Viljandis, Põlvas, Võrus, Valgas, Räpinas. Nagu Laar ja Jürgenson juba alustasid. Jääb välja ehitamata kiirtrass Tartu-Riia tagamaks ülikoolilinna ühendust Euroopaga,” kirjutab endine eurosaadik Gräzin.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta hoiatab ka selle eest, et töökohti pole eriti loota. “100 konduktorit, 100 koristajat, ca 5…15 vedurijuhti, 50 inimest murukitkujaid… ülejäänud saadetakse Euroopast. E&Y arvutused on 4,1 miljardit viltu, Seega peavad Eesti patrioodid teadma, et Rail Baltic on tavaline Euroopa käkk oma praegusel kujul, mida imelikul moel toetab Isamaa, kes on Eesti kui terviku vastu ja pooldab raha ning Tallinnat,” sõnab Gräzin.

One commentOn Igor Gräzin RB teemal: Isamaa on Eesti kui terviku vastu ning pooldab raha ja Tallinnat

  • Avatar
    Ants Jürman

    Ega selles Metsojas midagi “novaatorlikku” polegi. Juba Konstantin Päts nägi Eesti Wabariigis võimalust “”parandada” oma majandusseisu vahendades Harju Panga kaudu enamlaste kulda Lääne-Euroopasse. Selle õnnetu 1920 a. lõpuks olid Nõukogude Venemaad tunnustanud üksnes Eesti, Soome, Läti ja Leedu. Mannerheim tsaari endise adjutandina ei võtnud Uljanovi esindajaid üldse jutule. Leedu välistas Poola ekspansiooni hirmus majandusliku läbikäimise Nõuk.Venega, jäid üksnes Ulmanis ja Päts. Kuna Punaarmee esimene pealik Jukums Vacietis andis Trotskile Ulmanisest hävitava hinnangu, langes liisk järgmisel 1921 riigivanemaks saanud Pätsile, koos hilisema panga pankrotiga. Kui mingil põhjusel peaks hakatama RB-d rajama,siis tulevad uued Joakim Puhkid (müüs alates 1919 igas võimalikus suunas I ilmasõjas langenud sõdurite sineleid), ainult sinelite ja kulla vahendustasude asemel on seekord kruus, liiprid, relsid ja muud ehitustarindid koos “juurdekirjutustega” tööde mahtudes.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused