Indrek Tarandist – kaua võib ühiskond autust veel sallida?

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Indrek Tarand jätkab valetamist endise hooga, laimates oma oponente, sealhulgas “kodanlikku natsionalisti” Mart Helmet. Pilt on illustratiivne.

Avantürist Indrek Tarand on taas valla päästnud uue laimulaine, ja see peegeldub ka kommentaarides vastavate lugude all.

Esmalt küsivad kommentaatorid: kuidas on üldse võimalik, et Tarand ühiskonnas ikka veel mingi autoriteet on? Tema tegudes on ohtralt intriigitsemisi, alatust ja laimamist, mida peaks isegi tema toetajad ära nägema.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Jah, õigussüsteemi toel ja üldises EKRE-vastases hüsteerias jäi Tarand meeleavalduse saagas peale, aga kogu see lugu tema korraldatud provokatsiooni ümber, milles osales kogu sotside keskkomitee ning siseminister Katri Raik, haiseb siiani.

Tarandi puhul ei võetud mäletatavasti arvesse isegi seda, et mehe minevik kubises loata sõnavõtmistest ja et ta laskis kinnivõtjate eest jalga koos mikrofoniga.

Sama haisev lugu juhtus SAPTK rahadega, mille Tarand külma kõhuga tasku pistis. Taas – kõik on JOKK, aga üks mees määris lihtsalt oma au nii olematuks, et sellist tegelast ei maksaks enam kunagi parketile lasta.

Paljud ilmselt mäletavad, kuidas viimaste Riigikogu valimiste aegu ähvardas Tarand vabariigi aastapäeva eel mingeid jubedaid paljastusi teha, aga kõmu jäi tulemata – ilmselt tahtis aferist ikka sedasama lugu levitada.

Õnneks peegeldus Tarandi allakäik viimastel valimistel, kus kunagine häälemagnet täielikult põrus. Eesti rahvas näitas avantüristile koha kätte, aga ta on taas nina välja pistnud. Lõpetada võiks lausega: kui usud veerandi Tarandi jutust, oled ka poolega petta saanud.

Ilmselt on opositsioonil ikka vesi päris ahjus lainetamas, kui selline ammu ümber lükatud “uudis” taas truus massimeedias üles võeti.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused