Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Isamaa on tühisüdame Ott Kaldma nägu

05.09.2021
Isamaa
© Uued Uudised

Äsja üritas üks poliitsõnnikulaotaja Eesti Päevalehes rahvuskonservatiivid sopaga üle valada, aga see katse tuleb Isamaale bumerangina tagasi.

Kui vaadata Ott Kaldma FB-lehte, siis näeb seal kohe kahte momenti – tegelase enda pilt nn tühja südame kujutusega ja väide “Isamaalasena ütlen referendumile ei”.

Tühisüdamed ehk Kõigi Eesti on poliitprojekt, kelle arvates võib eestlane olla igaüks. Ilmselgelt soovib seda ka Erakond Isamaa, kelle üks juhttegelasi Siim Kiisler on samuti öelnud, et ka keenialane võib eestlane olla. Nüüd kinnitab seda üle “Isamaa pikaajaline (tühja südamega) liige” Ott Kaldma. Kuhu jäi Isamaa rahvuslik konservatiivsus?

Seda, et Isamaa ennast mehe ja naise abielu ülimuslikust kinnistama pidanud referendumist distantseeris, teavad kõik. Kaldma ütleb “referendumile EI”, mis lubab eeldada, et tema erakond ei taha üldse referendumeid ehk otsedemokraatiat, rääkimata veel traditsioonilisi väärtusi kinnistavatest rahvahääletustest.

Isamaa tahab enne valimisi iga hinna eest ennast rahvusmeelse ja konservatiivsena näidata, aga liikmed, kurjadvaimud, rikuvad kõik ära, näidates erakonna tühisüdamlikku ja kõigieestlaslikku palet.