Ivari Padaril on nõrkadest väga sotsialistlik arusaam – eriti agressiivse homoagenda osas

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Sotsid on lammutav jõud nii opositsioonis kui ka valitsuses. Pilt on illustratiivne.

Sots Ivari Padar hurjutab rahandusminister Martin Helmet selle eest, et too nõab LGBT-le ebaseaduslikult antud raha tagastamist – sots jätab ütlemata selle, et homoagendat ei saa kuidagi nõrkade sekka arvata.

Juba 2014. aastal küsis Swedbank Aadu Luukase fondilt tagasi raha, mida too kavatses missioonipreemiana sihtasutusele Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks anda – ja seda vaid paari Twitteri-säutsu peale. Ei tundu, et geiagenda nõrk oleks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sama oli ju ka Rakvere homofestivali rahastusega, kus demokraatlikult valitud volikogu saadikute arvamus ei lugenud ja kohus sundis neid festivalile raha andma.

Kui Padar süveneks veidigi Lääne-Euroopas toimuvasse, siis näeks ta, kuidas homoagenda hoiab terveid ühiskondi käpa all – represseeritakse kristlasi, kes keelduvad südametunnistuvabadusele viidates homosid aitamast, tervest Eurovisioonist on saanud suur homotrall, homofoobiasüüdistustega kallatakse üle inimesi, kes tahaksid elada meeste-naiste maailmas ja nii edasi.

Homoagenda ei ole nõrk – ta surub ennast sisse igasse ühiskonna poori ja keerab olukorrad enda kasuks, olles nagu bolševike partei, kes tundus nõrgana, aga tegi palju pahandust. Padar võiks teadmiseks võtta, et homoühingule antud raha oleks läinud nii propagandale kui ka organisatsiooni ülalpidamiskuludeks.

“Praegu on käimas üliolulised läbirääkimised Euroopa Liidu eelarve üle, kus Eesti jaoks on kaalul sajad miljonid eurod. Nende kõneluste käekäik mõjutab otseselt Eesti arengut. Rahandusministri prioriteedid on aga mujal – tema vaenab meie riigi sünnipäeva eel nõrgemaid. Ühe MTÜ rahastamise küsimus ei ole ministri tase,” ütles Padar.

Martin Helme prioriteedid on EL-i eelarve juures ja LGBT ühingu rahastamine on vaid üks seaduserikkumine, mille minister peab ära klaarima.

Helme saatis reedel sotsiaalminister Tanel Kiigele kirja, kus ta nõudis võrdsete võimaluste projektideks eraldatud raha tagastamist.

6 commentsOn Ivari Padaril on nõrkadest väga sotsialistlik arusaam – eriti agressiivse homoagenda osas

 • Avatar

  Enese väetiks tegemine ja “hirmu tundmine” on neil standardtehnika tugevamate vastaste elimineerimiseks.

 • Avatar

  Tuleb välja, et see sots on ka nõrguke tagaluugi mees. Nüüd tean

 • Avatar
  Lehelugeja

  Kui Padaril on õigus, siis on see homoseksualism ikka üks hirmus haigus küll, kui inimesed nõrgaks ja jõuetuks muudab. Seega ka igati arusaadav, miks see varasematel aegadel keelustatud oli – nõrk inimene ei jõua ei tööd teha, ei vajadusel kodumaad kaitsta. Pederastiasse haigestunud tööline kukuks tööpingi taga ja sõdur lahinguväljal lihtsalt suurest nõrkusest kokku.

 • Avatar

  Kui endine minister ja europarlamendi saadik ning praegune riigikogu liige, kes peab seisma seaduste täpse ja korrektse täitmise eest, kutsub üles vaatama seaduserikkumisele läbi sõrmede, tekib küsimus, kas ta saab üldse aru, milleks on meil riigikogu ja rahvasaadikud…

 • Avatar

  Kui endine minister ja europarlamendi saadik ning praegune riigikogu liige, kes peab seisma seaduste täpse ja korrektse täitmise eest, kutsub üles vaatama seaduserikkumisele läbi sõrmede, tekib küsimus, kas ta saab üldse saab aru, milleks on meil riigikogu ja rahvasaadikud…

 • Avatar

  Seltsimees padar kiidab niisiis heaks riigi tasemel seaduserikkumised? Millekski muuks ju seda rahakülvamist pidada ei saa.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused