Jaak Madison: Kallas, Jaani, Liimets ja Laanet – ärge nautige suve, vaid valmistuge migrante tõrjuma

Repliik,
- Updated
©UU
Jaak Madison

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison kirjutab sotsiaalmeedias, et Eesti võimupoliitikute poolt valitseb võimaliku rändekriisi tekkimise osas suvine vaikus, mis aga on lubamatu.

“Leedus alustati kiirkorras piiritara püstitamist. Mida Eesti ootab? Kallas, Jaani, Liimets ja Laanet – teie vastutada on, et Eesti oleks valmis, kui illegaalse migratsiooni surve ka meieni jõuab. Praegu on aeg valmistuda, mitte suve nautida. Me ei pea ootama seni, kuni probleem on õuel ja siis hakata heietama, kuidas meil pole võimalik füüsiliselt piiri kaitsta, kuna keegi ei taibanud seda teha kiirkorras, nagu varem Ungari ja praegu Leedu,” kirjutab Jaak Madison.

Selle peale vastab üks kommentaator: “Immigrandid on tänase valitsuse huvides, sest nende varjatud ja tegelik missioon on lõpetada Eesti kui rahvusriik. Selleks on nad alates 13.01. sinna ALDE filiaalina läbi kaporatuuri seatud. Vormiliselt eestlased, kuid sisult globalistlikud satanistid täidavad ainult oma isandate käsku raha eest…”

Võimupoliitikutelt pole tõesti pärast Leedu sündmuste algust tulnud ühtegi tõsist algatust, mille eesmärgiks oleks olla rändekriisi tõrjumiseks valmis.

Pilt: Eesti piiritara ehitamine käib nii, nagu oleks aega maa ja ilm.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused