Jaak Madison: kui liberaal tahab kultuuri hävitada, polevat midagi hullu lahti

Repliik,
- Updated
©UU
Jaak Madison

“Mäletate, kui konservatiivid (sh mina) paar aastat tagasi ütlesid, et teater NO99 võiks ise elatuda oma piletimüügist ja maksumaksja raha ei peaks sellele massiivselt kulutama? Mäletate, kuidas ajakirjandus oli pöördes ja marus, kuna konservatiivid tahtvat hävitada Eesti kultuuri? Mäletate, kuidas intervjuudes rünnati agressiivselt konservatiivide poliitikuid-ministreid?

Tänasel päeval progressiivne ja sobivalt liberaalne valitsus otsustab hävitada Eesti kultuuri, kui koondab oma tegevusega pooled tegevorkestrantidest, kuid ajakirjandus on siidkinnastes ja paitab ministritel pead. Rääkimata presidendist, kes istub väga vagusi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui muidu tihti arvatakse, et hea siseminister on just mees, kes tunneb politseisüsteemi läbi ja lõhki ning võitleb välja paremad võimalused kõigile, kes panustavad sisejulgeolekusse, siis antud juhul on vastupidi: värske info kohaselt PPA orkester koondatakse.
Toome välja PPA orkestri juhataja Kristiina Veerde tsitaadi: “Kui lähevad mõlemad orkestrid, siis pooled professionaalsed orkestrandid jäävad tööta ning neile ei pakuta üldse alternatiivi. Kärbitakse ka ju huviharidust kahe miljoni piires”.

Kui liberaal hävitab kultuuri, siis liberaalist ajakirjanik ei näe probleemi. Kui konservatiiv tahab säilitada klassikalist kultuuri ja ütleb, et tühjadele saalidele teatrit tegev nišiteater võiks ise end rahastada, siis liberaalist ajakirjanik saab infarkti ja tahab konservatiivi üles puua.

Kui lähevad Kaitseväe ja PPA orkester, siis mingu ka sinimustvalge Pikast Hermannist. Tehku siis juba nagu tõelised punased 1940. aastal.”

Jaak Madison, Euroopa Parlamendi saadik

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused