Jaak Madison: terves ühiskonnas ei saaks olla presidenti, kes premeerib vaimseid vägivallatsejaid

Repliik,
- Updated
Kindel keelumärk.
Kindel keelumärk.

“Meie ühiskond on haige. Terves ühiskonnas ei saaks olla presidenti, kes premeerib vaimselt tasakaalutut inimest, kelle põhiline väljendusviis on kõige rõvedamate sõnade ja roppuste lausetesse põimimine ning vaimne inimeste terroriseerimine, kes tema haiglast visiooni Eestist ei jaga.

Terves ühiskonnas ei kutsuks president vastuvõtule inimest, kes tuleb mehena kleidi ja kontsakingadega.

Terves ühiskonnas ei ülbitseks president, kellel pole rahva mandaati ja kes on ametisse saanud lihtsalt sobingu tulemusel parlamendis. Mandaadi puudumisega on ta samal tasemel Aljaksandr Lukašenkaga.

Terves ühiskonnas ei premeeriks president maas lamava raseda naise peksjat võimalusega lavastada presidendi vastuvõtu etendust ainult põhjusel, et peksja jagab tema nägemust liberaalsest demokraatiast.

Terves ühiskonnas ei oleks ametis presidenti, kes saab suurema osa sissetulekust Euroopa Liidust, millega ta ei saakski olla sõltumatu Eesti iseseisvuse tagamisel Euroopa Liidus.

Eesti rahvale ja tema eksistentsile on suurimaks ohuks meie endi seas pesitsevad kameeleonid – väljast sini-must-valged, kuid seest tulipunased sirbi ja vasara või 12 tähelise sinilipuga.”

Jaak Madison, Euroopa Parlamendi saadik, EKRE

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused