“Kahesajataja” Kristina Kallas vahendas oma bolševistlikku tulevikunägemust

Repliik,
- Updated
©Sotsiaalmeedia
Eesti 200 sümboliks jääb alati Hartlebi lapsevankrirünnak ÜRO rändepakti vastase meeleavalduse vastu.

“Kahesajataja” Kristina Kallas andis ERR-i veebisaates “Otse uudistemajast” teada, et tema käe all läheks senise ühiskonna lõhkumiseks Oktoobrirevolutsiooni vaimus.

“Meil ei ole mitte mingisugust põhjust kahelda, et ma saaks sellega hakkama,” ütles Kallas tulevikus valitsuse moodustamise kohta. “Neil” ehk “kahesajatel” ehk tõesti pole, küll aga on kahtlus ühiskonna suurel osal, et eks sellest üks Gruz 200 tuleb.

“EKRE keskendub ainult võimul püsimisele ja võimu nautimisele,” ütles Kallas. Parafraseerides – Eesti 200 keskendub võimu- ja sellega kaasnevale ühiskonna lammutamise ootusele.

EKRE tegutseb aktiivselt kõigil oma haldusaladel rahvusriigi huvides. Kallas lihtsalt ei taha seda näha või pole see tema ideoloogiale meeltmööda.

“Tooge mulle üks näide, millised on EKRE valijate huvid, mille eest on EKRE seisnud,” küsis Kallas. EKRE lubas migratsiooni kontrolli alla võtta, selle tulemusel ei toodud suvel siia uusi maasikaukrainlasi ja kohe on Riigikogusse jõudmas parandustega kobareelnõu, mis teeb massimigratsiooni õpirände kaudu võimatuks. Neid näiteid on teisigi.

Kallas rääkis, et kuigi Eesti 200 on liberaalne ja globalistlik, teeb erakond kõik otsused ja plaanid siiski asetades esikohale Eesti. Nii suudab asju kokku panna ilmselt ainult tema. Kommentaariks:


Kallas rääkis, et kui Eesti 200 seisab samasooliste paaride õiguse eest abielluda, siis tähendab see ka lapsendamise õigust. Seega on tegu homoagenda-erakonnaga, kes annab panuse traditsioonilise ehk mehe-naise abielule põhineva peremudeli lõhkumisele.

Ei midagi uut. Järjekordsed revolutsionäärid üritavad võimu haarata.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused