Kai Rimmel: sotsid panid punatanki oma valimisvankrit vedama

Repliik,
- Updated
Kai Rimmel

Täna, kus kõik Eestimaa inimesed sammuvad ebanormaalses inflatsiooniolukorras vastu erakordselt raskele talvele, on sotsid asunud valimiskampaaniat korraldama punatanki kaitstes. Nimelt püüab hukkumisohus Sotsiaaldemokraatlik Erakond Narvast Katri Raiki abiga võimalikult palju venelaste hääli välja meelitada.

Kuulates Narva linnapea väljaütlemisi, tekib paratamatult küsimus: kas Katri Raik on riigireetur? Raiki ajalootunnis kindlasti ei räägitud Eesti ajaloost sellisena, nagu see oli, ega ka “vabastajate” vägitegudest, kus tankidega sõideti üle Eesti kodudest, naistest ja lastest.

Ometi teavad ja mäletavad seda kõik eestlased üle Eesti. Küllap teavad nad märtsis tulevatel Riigikogu valimistel sedagi, kuhu sotsid kuuluvad.

Me näeme täna neid “vabastajaid” Ukrainas maradööritsemas samal ajal kui sotsist minister Lauri Läänemetsa pakub tanki eemaldamisel narvalastele vahetuskaupa!

Lihula samba teisaldamise ajal ei olnud mingeid  diskussioone ega seadusemuudatusi vaja, ei moodustatud ka mingeid komisjone. Keegi ei mõelnud võimalusele, et vabaduse eest võitlejate lähedased võiks olla puudutatud või ei soovi mälestusmärgi teisaldamist. Ei, eestlastest sõideti lihtsalt üle. Siis polnud mingit probleemi ööpimeduses eriüksuse ja hundikoertega välja minna ja neid inimestele ka lõpuks kallale ässitada.

Äkki peaks Narva tanki hoopis Ukrainasse saatma? Seda võiks ju narvakad ise teha oma sotsist linnapea eestvedamisel.

Kai Rimmel, EKRE Naisühenduse esimees

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused