Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kaja Kallas loob Eestisse pimedat, külmunud ja hirmunud Põhja-Koread

16.10.2022
Öine sateliidipilt Korea poolsaarelt. Pime ala kahe valguslaigu vahel on Põhja-Korea. Selliseks tahab Reformierakond ka Eestit teha.
© Scanpix

Mart Helme ütles pühapäevasel meeleavaldusel, et Reformierakond Kaja Kallase juhtimisel loob Eestisse Põhja-Koread, kus rahvas elab hirmunult pimedas ja külmas. Kõlab räigelt, aga on helmelikult täiesti tõsi.

Elektrihinna kõrgustesse ajanud Kaja Kallas kutsub üles vähem elektrit tarbima, paljud seda teevadki, sealhulgas kustutavad mitmed omavalitsused asulates tänavavalgustuse või piiravad seda – ja nii mattubki Eestimaa pimedusse, muutudes Põhja-Korea sarnaseks.

Kaja Kallas kutsus üles vähendama toasooja kontorites, väites, et kolm inimest on üks radiaator ja soovitades soojemalt riietuda – nii külmetab Eesti samamoodi nagu Põhja-Korea.

Möödunudaastastel meelavaldustel toodi rahva vastu eriüksuslased ja koerad, et sundida naismuusikut mitte tšellot mängima ja vana meest mannergutega mitte pläristama – ja inimesed ongi hirmul. EKRE-sse kuulumine võib tänases Eestis tähendada töökoha kaotamist.

Nii et Reformierakonna isiklik Põhja-Korea on Kaja Kallase käe läbi Eestis teostumas. “Päikesetõusuvalitsus” ilmselt seda tähendaski, et ainult päike veel valgustabki.

Üks anekdoot aga küsib: mis vahe on Kaja Siimujevna Kallasel ja Vladimir Iljitš Leninil? Üks tahtis kogu maa elektrifitseerida, teine tahab kogu maa de-elektrifitseerida (pimedat sotsialismi loovad siiski mõlemad).

Kui Kaja Kallas väidab, et EKRE tahtvat Eesti tagasi pimedasse keskaega viia, siis sinna viib ta Eesti ise, sest ka keskajal polnud elektrit.

Uued Uudised