Reformierakond pole parketikõlbulik, kuni nende vapiloom on Kaja Kallas

Rubriik Repliik On
- Updated
©Uued Uudised
Kaja Kallas on sama kahekeelne nagu kogu tema erakond.

Igas normaalses ühiskonnas oleks tavaline, kui peaminister ja opositsiooni juht aeg-ajalt kohtuvad – absurdiks muutub see siis, kui kutse esitatakse parlamendi ees ja seda vihjena tema koalitsioonipartneritele, nii nagu ütles Toots Arnole: “Ma hakkan ise Raja Teelega plaani pidama!”

Kaja Kallas kolmapäevases valitsuse infotunnis: “Ma küsin kohe väga konkreetselt, et viime siis sisse selle regulaarse kohtumiste korra, ja millal alustame, ütle kohe kuupäev, aeg, kellaaeg, kas või täna.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Ma arvan, et infotund on nii väärtuslik kõigile Riigikogu liikmetele, et ju me selle kohtumise aja, kellaaja ja koha saame kokku leppida. Mina tean, et sinul on minu telefoninumber olemas, mina tean, et minul on sinu telefoninumber olemas, ju me saame kõlistada ja selle selle asja kokku leppida. Kohtumiste vastu poliitikutega mul pole kunagi midagi olnud, teen seda hea meelega. Ja kindlasti, mis sa ütled, et Eesti ees seisvaid küsimusi kas arutada, hoolimata sellest, kas ollakse koalitsioonis või opositsioonis. Muidugi tuleb. Aitäh!” vastas peaminister.

Ilmselt kujutab Kallas ette, et kohtumisel arutatakse mitte riigieelarvet, vaid ministrikohtade jagamist tulevases valitsuses – on ta ju selliseid ponnistusi kogu aeg teinud.

Kaja Kallas ei oska ilmselgelt ennast poliitikuna kõrvalt vaadata – ta ei saa aru, kui kummalised on tema katsed asjalikku ja tegusat nägu teha, kui teod seejuures läbi põruvad, nagu Helmete pidev umbusaldamine ja Keskerakonna juhiga tiiva ripsutamine.

Reformierakond on Kaja Kallasega ilmselt lõplikult ämbrisse astunud. Eesti poliitikas pole veel olnud sellist inimest, kes nii järjekindlalt välistab poliitilisi kompromisse ja koostööd teiste erakondadega. Kallase viha oponentide vastu paistab hästi silma, sest ta kannab vihkamislippu kõrgel.

Kuni Kaja Kallas Reformierakonna vapiloomaks on, ei ole neil suurt võimalust parketikõlbulikuks saada.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused