Kaja Kallasel puudub elementaarne ausus ja seega ka isiklik väärikus

Rubriik Repliik On
Raske on sedamoodi arvajat normaalseks pidada.

“Tahate näha, kuidas näeb ühe poliitiku puhul välja elementaarse aususe puudumine ja selle asendumine poliit-tehnoloogilise manipulatiivsusega, mille tagajärjeks on olukord, kus tema sõnad kaotavad tähenduse ja kõlisevad tühjalt nagu kuljused? Palun väga, siin see on.

Inimene võib ise arvata, et selline sõnade tõest lahtisidumine on kuidagi tore või naljakas või kasulik, aga reaalselt minetab ta sedasi käitudes igasuguse tõsiseltvõetavuse ja usaldusväärsuse. Ei, küsimus ei ole ilmavaatelistes erimeelsustes – küsimus on elementaarse aususe ja seega ka isikliku väärikuse puudumises.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Inimesega, kes mängleva kergusega kasutab sõnu teadlikult ja tahtlikult tõde moonutaval ja teisi eksitaval moel, ei ole mõtet suhelda. Just nagu ei ole mõtet pöörata tähelepanu ühelegi tema väljaütlemisele.

Raske on kujutada ette, et keegi tahaks olla selline inimene. Aga näed, poliitikute seas paraku leidub niisuguseid inimesi üks jagu.”

Varro Vooglaid

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused