Kas eestlased tahavadki orjarahvaks jääda? Indrek Saare algatust toetades kindlasti

Repliik,
- Updated
Indrek Saar on endale õlule võtnud viljatu elustiili võidukäigu ja mehe-naise suhte lammutamise.

Taas on päevavalgele ilmunud üks uuring, mille puhul tahaks küsida – miks selliseid küsitlusi üldse vaja on, ja miks inimesed lasevad poliitilistel heitlustel oma mõistust tuhmistada?

BNS vahendab: MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi tellitud küsitlusest selgub, et 39 protsenti vastajatest peab õigeks ning 46 protsenti ei pea õigeks Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) esimehe Indrek Saare lubadust kasutada kõiki vahendeid, et abieluteemalise rahvahääletuse läbiviimist takistada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ilmselgelt käib asi opositsiooni ja koalitsiooni toetusliini pidi ja see on väga hukatuslik tendents.

See, et 39% peab õigeks referendumi takistamist, on suur ohutegur – ilmselt pole enamik inimesi aru saanud, mis on ühe rahvahääletuse mõte. Referendumeid korraldatakse selleks, et teada saada inimeste meelsust kõige otsesemat kanalit pidi ehk neilt otse küsides. Tegu on kõige ehedaima demokraatiaga ja kes leiab, et seda on õigus takistada, töötab otseselt demokraatliku riigikorralduse vastu.

Inimesed peaksid mõistma: unustage erakonnad ja poliitikud, asi ei ole neis või kellelegi ärategemises – asi on selles, kas mehe ja naise abielu jääb ülimuslikuks või mitte. Kui olete poolt, minge hääletama, ja kui olete vastu, minge samuti, mõjutage seda oma häälega. Tehke kaasa demokraatlik protsess ja aktsepteerige ühiskonna enamuse tahet.

Toetuse andmine rahva tahte väljenduse takistamisele on väga kummaline, demokraatiavaenulik ja argpükslik, sest võimalik on hoopiski poolt- ja vastukampaaniaga oma tahet lähemale tuua ja kindlustada. Demokraatliku protsessi takistamine, mida sotsialistid eesotsas Indrek Saarega ette on võtnud, viib lähemale marksistlikule totalitarismile.

Kui jutuks on demokraatlikud protsessid nagu rahvahääletamine, ning ühiskonna väärtuste ümberhindamine või kinnitamine, siis ei tohiks keegi lähtuda antipaatiatest algatajate suhtes, vaid võtma aluseks nii demokraatia kinnistamise hääletuste kaudu kui ka enda südamesoovi selles osas, millisena tahetakse tulevikus abielu näha.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused