Kas Kaja Kallas annab kingitud raamatutega peaminister Jüri Ratasele märku, et Suur Vend pole temaga rahul?

Rubriik Repliik On
- Updated
©AP/Scanpix
Reformierakond üleval vasakus nurgas.

George Orwelli raamatute kinkimine on kahe otsaga asi, sest neist sisalduvat sõnumit saab alati mitut moodi mõista.

Reformierakonna esimees Kaja Kallas kinkis neljapäeval keskerakondlasest peaminister Jüri Ratasele raamatud “Loomade farm” ja “1984”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Saatsin Jüri Ratasele jõulukingituseks kaks head raamatut – George Orwelli “Loomade farm” ja “1984”. Jõulude ajal on loodetavasti perega olemise kõrval aega ka lugeda. Head raamatud,” kirjutas Kallas sotsiaalvõrgustikus Facebook.

“Siin on 2 raamatut, mida soovitan lugeda. Mõlemast on õppida üht-teist ka meie praeguse aja kohta,” kirjutas Kallas Ratasele.

Edasi võibki eeldada, mida tahab Kaja Kallas Jüri Ratasele edasi öelda.

“Kõik loomad on võrdsed, aga mõned loomad on võrdsemad kui teised.” – Kõik Eesti erakonnad on võrdsed, aga Reformierakond on teistest võrdsem. Selline arusaam valitseb kõigis sigatseva oravapartei ütlustes ja tegemistes.

Reformierakonna tegemisi iseloomustab ka “1984”, mille sisu järgi oli Winston Smithi iga samm Parteile teada ja kui ta tegi midagi, mis Parteile ei meeldinud, siis ootas piinamine ja surm. Kõik pidid austama ja armastama Suurt Venda.

Seda nõuavad Suur Vend RE (suurim erakond) ja Kaja Kallas ka Jüri Rataselt – kui jätkate koos EKRE-ga, ootab teid piinamine ja surm, meid armastades ja austades loome koos Tõeministeeriumi!

Orwellilt on pärit ka ütlus: “Me teame, et keegi ei haara võimu, kavatsusega sellest loobuda. Võim ei ole vahend, võim on eesmärk.” Reformierakond ei taha kaotatud võimust kuidagi loobuda, neile on võim (selle taastamine) eesmärgiks, et täita oma kukrut taas kümne miljoni dollariga.

Jüri Ratas võiks seepeale kinkida Kaja Kallasele Dale Carnegie raamatu “Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi”, sest Reformierakond peab tõesti õppima, kuidas võita sõpru, mitte soetada endale puudleid.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused