Kas leiad sarnasusi? Reformierakonna fänn vs EKRE fänn – nagu Ronaldo ja Messi

Repliik,
TOPSHOT-FBL-ESP-LIGA-BARCELONA-REAL MADRID

Juba üle kümne aasta on vaieldud selle üle, kumb on parem jalgpallur, kas Ronaldo või Messi. Emma-kumma eelistamine on põhimõtteline küsimus.

Sarnaselt neile on mõni aasta vähem on püsinud EKRE ja Reformierakonna vastasseis.
Briti väljaanne Daily Mail on avaldanud artikli, mis väidab, et lemmik ütleb fänni kohta nii mõndagi. Kummagi jalgpalluri fännid on iseloomult ja käitumiselt nagu tuli ja vesi.

Vaatame, kas nii, nagu käib vaidlus Ronaldo ja Messi üle, saab paralleele tuua ka poliitikas. Daily Maili kirjeldatud vastasseis Ronaldo ja Messi vahel on sarnane Reformierakonna sõjaga EKREga.

Kui Cristiano Ronaldo (REF) pakub midagi silmale, siis Lionel Messi (EKRE) annab midagi hingele: Ronaldo (Reformierakond) pakub silmale nähtavat, Messi (EKRE) annab seevastu pigem hingele kosutust.

Ronaldo fänn käib regulaarselt jõusaalis ja joob seal proteiinijooki, Messi fänn eelistab sõpradega viite miinust mängida ja hiljem pubis istudes mõne õlle võtta.

Ronaldo fänn kannab varrukateta maikat, Messi fänn pigem retrohõngulist T-särki.

Ronaldo fänn sõidab jalkat vaatama uhke autoga, millel spetsiaalne numbrimärk, Messi fänn läheb pigem bussiga.

Ronaldo toetaja läheb eduka soorituse puhul ülemuse juurde, lööb jalaga ukse lahti ja nõuab palgatõusu, Messi toetaja jagab kiitust kolleegidele.

Ronaldo fänn ei saa kuidagi kodust minema, sest soengu sättimine peegli ees võtab aega. Messi fänn ei vaatagi peeglisse.

Peol veedab Ronaldo fänn aega karaokemasina juures, Messi fänn aga pigem köögis.

Messi fänn ostab peol olles jooke ka teistele, Ronaldo fänn joob ise teiste jooke ega ütle isegi „aitäh“.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused