Kas sotsid on muutumas normaalse pere vihkajate parteiks?

Repliik,
©Erki Evestus
Sotside peremudel.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Indrek Saar kutsub kokku erakonna volikogu ja teeb ettepaneku toetada abieluvõrdsust, pidades silmas seda, et kõik saaksid kõigiga abielluda, nagu on seda rohelised välja käinud.

Ilmselt on igal rahvuskonservatiivil üle Eestimaa mõni sõber või tuttav, kes on sots, nende toetaja või valija ja täiesti normaalne inimene, kes on elumurede osas sama meelt, nagu enamik eestlastest. Seepärast tundub eriti räigena, kuidas sotside eliit on igas mõttes äärmuslasteks muutumas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui sotsid on linnades ja valdades tuntud kõvade sotsiaalprobleemide lahendajana, nagu sotsiaaldemokraatia ette näeb, siis Tallinna juhtkond on täiesti keskendunud multikultuursuse ja globalismi juurutamisele, rahvusriigi ja traditsioonilise pere lammutamisele ja homoagenda ajamisele.

Kui sotsid kord uut liidrit valisid ja esile kerkis Lauri Läänemets, arvasid paljud, et viimase juhiks pääsemisega hakkab valitsema pragmaatilisem suund ehk Eestimaa sotsiaalsete murede lahendamine saab esmaseks. Valiti aga Indrek Saar ja erakond muutub üha enam inimvihkajaliku neomarksismi maaletoojaks, kusjuures ka Läänemets laulab juba üldisest noodivihikust.

Võib-olla on kogu erakond juba selline, kuid nende valijatel oleks küll aeg järgi mõelda, millist destruktiivset jõudu nad toetavad.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused