Kas te ikka veel usute ajalehti? Meedia valetab, et EKRE juhatus kogunes uue ministri üle arutama

Repliik,
- Updated
©Scanpix.
Saanud Kert Kingo kõri läbi näritud , olid šaakalid juba jahtimas järgmist ohvrit.

Valel on erinevaid põhjuseid ja erinevaid vorme. On süütud valed, on suured valed, on väiksed valed, on sihilikud valed. Osa valesid tehakse kogemata, osa teadmatusest. Kõige rohkem valesid leiab meediast ning sealt tuleb see tavaliselt kas lollusest või pahatahtlikkusest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõige värskem vale, mida meedia levitas, oli vale sellest, et Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatus kogunes eile õhtul arutama uue ministri nime Kert Kingo asemele.

Vaevalt sai Kert Kingo teda valetamises süüdistatuna tagasi astuda, kui meedias hakati spekuleerima uue ministri nime ümber. Ikka selleks, et temagi kohe auklikuks lasta.

Nuputreialid tegid lugusid, kuidas EKREl on pink lühike ja siis jälle pikk, kuidas on olemas kolm kandidaati, et üks on mees ja teised naised, et tegelikult on rohkem, et kõik on erakonnast ja siis, et osa pole erakonnast jne jne.

Ajakirjanikud ja tülpinud kaameramehed passisid mitu tundi Toompea lossi koridoris EKRE fraktsiooni ukse taga, lootes sealt uue ministri nime saada, kuigi erakonna esimees Mart Helme ütles juba enne koosolekut, et mingit nime sealt ei tule. Pildistati kümneid võtteid tulijatest, kellest osad olid lihtsalt nõunikud. Kõik pildid (millel puudus igasugune informatiivsus) pandi ka otse galeriina, mille kvaliteet ei kannatanud mingit kriitikat. Olles Kert Kingo kõri läbi närinud, ootasid šaakalid juba ila tilkudes järgmist ohvrit,

Nii valetaski ajakirjandus kõigepealt sellest, et EKRE juhatus koguneb uut ministrit arutama. Aga ei kogunenud. Tegemist oli korralise koosolekuga, mis ammu kokku lepitud. Juhatuse liikmed saabusid sinna Eesti eri otstest ja arutati ammu päevakorda võetud küsimusi.

Ajakirjandus valetas, et juhatus ei leidnud ministrikandidaati, sest seda lihtsalt ei otsitudki. Juhatuse liige Urmas Reitelmann: „EKRE juhatus ei otsinud oma korralisel koosolekul uut ministrikandidaati. Sellele keskenduti möödaminnes ehk paar minutit ega käidud välja nimesid. Postimees valetab küüniliselt justkui tegeleti uue ministri isiku leidmisega.“

Aga sel kõigel pole mõtet pikemalt peatuda, sest ajakirjanduse valesid on meediaruum nii täis, et enne saab interenet otsa, kui need kõik kokku lugeda.

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused